Premium accuond un yoksa rapid 10download dan sonrasına izin vermez. başka bir siteye upload et :wink1:

PS:Rapid.de de sorun olmuyordu önceden. şuan oluyormu bilmiyorum. Güzel paylaşım eline sağlık :beer:

Bu CFG denilen şeyin performans arttırma tezinin %70'i Emin olun ki Piskolojik. Aksi taktirde yok hs atıyormuş yok silah sekmiyormuş geçiniz.com. %30luk oran ise mini derecede performans artışı sağlar o kadar.

Prada

Titus Pullo demiş ki:
Bu CFG denilen şeyin performans arttırma tezinin %70'i Emin olun ki Piskolojik. Aksi taktirde yok hs atıyormuş yok silah sekmiyormuş geçiniz.com. %30luk oran ise mini derecede performans artışı sağlar o kadar.

Konu CS olunca işin üstadından çarpıcı açıklamalar geliyor hemen ^^

Black Rain demiş ki:
Ben bir fark göremedim :coffee:
:twisted: :D

Titus Pullo demiş ki:

Doğrudur ama değişiklik oluyor farkediyorum ben. :curtain:

Seppuku demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Ben bir fark göremedim :coffee:
:twisted: :D

Titus Pullo demiş ki:

Doğrudur ama değişiklik oluyor farkediyorum ben. :curtain:
Fark etmemen elde değil, yazdığımı okuduysan piskolojik etkisi çok fazla. Zaten sen zihninde oluşturuyosun o farkı. Sizleri mutlu ediyorsa kullanın. Yasaklı bir durumu yok cfg'nin :) Bende Normal ayarlara tapıyorum. Cfg kullanıncada oyun bozuluyormuş gibi geliyor xP

Titus Pullo demiş ki:
Fark etmemen elde değil, yazdığımı okuduysan piskolojik etkisi çok fazla. Zaten sen zihninde oluşturuyosun o farkı. Sizleri mutlu ediyorsa kullanın. Yasaklı bir durumu yok cfg'nin :) Bende Normal ayarlara tapıyorum. Cfg kullanıncada oyun bozuluyormuş gibi geliyor xP
Evet birazda Playere bağlı. :D

Phys1cx demiş ki:
Cfg'nin hiç bi türlü oto-aim,hs gibi katkıları olmaz olamaz ve gereksiz ^^
Cfg sadece oyuna girdiğinizde konsola yazdığınız ayarların toplu halde bulunduğu bir dosya :P
Arkadasa Katılıyorum Herşey Bilekte Biter Bu arada Linkler Ölü

Kardeş Link Çalışmıyor. Rica Etsem Düzenleyebilir Misin Acaba? :buddha:

Yukarı Alt