1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bSilkroad Private Server - 110 Cap / 1000 Player

1. JollyGame

JollyGame Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bSilkroad - Silkroad Private Server - AÇILDI
    DDOS Korumalı ve 1000 Oyunculu

Server Özellikleri | Sunucu Özellikler

• Game Server: Dell PowerEdge R410 ve Dell PowerEdge R210 - II
    • Hat: 1 Gbit Port
    • Lokasyon: Türkiye
    • Saldırılara karşı DDOS Koruma

Server Özellikleri | Rateler

• Exp Rate : x150
    • P.Exp Rate: x150
    • Gold Rate : x50
    • Drop Rate : x50
    • Job Rate: x140
    • SOX Rate: x10
    • Berserk : x2
    • Magic Pop Rate: x10

Server Özellikleri | Oyun Özellikleri

• Server Slot: 1100
    • Oyuncu Sayısı: 1000+
    • Level Cap: 110
    • Skill Cap: 110
    • Fortress War Kayıt: Her Cuma
    • Fortress War: Her Cumartesi Saat 22:00'da
    • Magic Pop: Aktif
    • CTF: Aktif
    • Silk: Var
    • Bot: Serbest
    • Tüm Unique'ler aktif, ayrıca sabah ve akşam 10'da Titanlar otomatik düşer.
    • Tüm Uniqueler %30 daha hızlı düşer.
    • Tüm Haritalar Açık
    • Job Rank ve Haftalık Job Rank: Var (Her hafta 3 Job birincisine 100'er silk hediye.)
    • Unique Rank ve Unique Status: var

Server Durumu

Teknik donanımlarımız geliştirmeye açık olduğu için oyuncu sayımıza oranlı olarak yeni server genişletmelerine gidebileceğiz. Bunlara ek olarak her hafta yenilikler sizleri bekliyor olacak. Serverımız 5 aydır kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Lag Durumu

Serverımızda ki binlerce oyuncudan bugüne kadar hiçbir şekilde lag şikayeti almadık. Sorunsuz bir oyun sizi bekliyor. SAS diskler ile performans maksimum seviyede.

Promosyon Kodu Sistemi

Özel günlerde oyuncularımıza facebook sayfamız aracılığı ile promosyon kodu dağıtıyoruz. Bu promosyon kodları ile ücretsiz silk kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Titan Moblar

Titan moblarımız diğer serverlarda ki titanlardan farklıdır. Unique şeklinde değil, alexandria'da yer alan tüm mobların kılıkları ile belirli slotlara düşer. Normal Gaintlardan çok daha büyüktürler ve çok daha güçlüdürler. Yüksek HP ve Hasar'a sahipler.

Yarışmalar

Hafta sonu sizin çektiğiniz en güzel ekran görüntsünü seçip ona 100 silk ödül veriyoruz ve bu yarışma her hafta tekrarlanıyor. Benzer şekilde video yarışmalar, oyun için etkinliklerde sizleri bekliyor.

Job Wars

Serverımızın Job Rank ve Haftalık Job Rank'ı ödüllüdür. Ödül verilmesi sebebi ile job war oldukça aktiftir. Onlarca kervan, thief ve hunter bulabilirsiniz. Jangan, İstanbul, Alexandria ve Hotan hatta bir hayli yoğundur.

Stacklar

Yeni Başlayanlar İçin NPC'lerde 1-9 Degree arası Sox itemler

MISIR SİLAHLARI AŞAĞIDA Kİ UNİQUE'LERDEN DÜŞER!

A Grade(Power) Mısır Silahları
    (Holy Water Temple)
    Sphinx - Sekhmet - Nephthys - Horus - Osiris

[​IMG] [​IMG]

B Grade(Fight) Mısır Silahları
    (Temple)
    Selket- Neith - Anubis - Haroeris - Isis - Seth

[​IMG][​IMG]

110 Level Kidemonas özel bir odada yaklaşık günde bir kere spawn olur. Kidemonas keserek A ve B grade mısır takılarını ve bolca arena coin elde edebilirsiniz. Kidemonas A grade silah düşen 3. Kat Holy Water Temple, 4. seviye Serenes ve B grade silah düşen Job cave uniquelerini spawn eder. Serverımızın en güçlü ve özel unique mobudur. Jangan ve Hotan teleportlarından spawn odasına giriş yapabilirsiniz.

Anasayfa
    bSRO Silkroad Private Server
    Forum
    bSRO Silkroad Private Server - Resmi Forum
    bSRO Silkroad Private Server - Kayıt Sayfası
    Download
    bSRO Silkroad Private Server - Download
    NOT: Daha sorunsuz bir oyun istiyorsanız şiddetle full client indirmenizi tavsiye ederiz.

DOWNLOAD
    Full Client (1.12GB)
    HTTP Download
    Torrent Download

Media.pk2: (195mb):
    Download

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Server çok güzel :)

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    /Sabittir.

Server şu zamana kadar gördüğüm en profesyonel serverlardan biridir.Bilgili insanlar tarafından yönetilmekte.Zaten online oyuncu sayısından da rahatça anlaşılıyor :) Oynamak isteyenlere kesinlikle tavsiyemdir.

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Sw de 3 charim var aylardir kardesimle oynuyoruz hic bi sikinti yasamadik. Para veripte oynanacak bir server. Sadece itemin degeri yok herkes nova set zaten :)

5. DeadEnd

DeadEnd Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben başladım dün 92 oldumda item ve gold yoktu diye oynamıyom :D

6. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    biraz silk çek 1 2 tane immortal stone sat 60 70b paran oluyo :D 70b ede +10 nova silah ve +7 set alırsın :) itemler değersiz silk itemleri çok para ediyo swde..

7. DeadEnd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Valla ben oyuna para yatırmam o yüzden kalsın oynamıyım daha iyi :D

8. WhatAPity

WhatAPity Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi

Özellikle Bu oyuna yatırdığın parayı, aklını iyi kullandığın taktirde fazlasıyla geri alırsın; tabi oyuna braz fazla zaman gerek :) başka silkroad high rate veya isro oynayacağına gel bunu oyna en iyisi.

9. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Ben açıklamaya üşendim sende yorulma bence :) Armut piş ağzıma düş.. Para yatırmıcaksan pre dress vb itemlerin olmayacaksa neden MMORPG oynuyosun ?

10. DeadEnd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben zaten para vermedende o dedıklerını yapabılıyorum k.bkma ama ben keriz değilim kalkayım bi dandik sw için para vereyim

11. JollyGame

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Elbette herkesin görüşlerine saygı göstermeliyiz. Sonuçta oyunumuz ücretsiz bir oyun ve giriş ücreti yok. Para vermeden de dilediğiniz gibi oyun oynayabilirsiniz. Bu sizin kişisel tercihiniz fakat insanlara "keriz" adı altında hakaret etmenizi doğru bulmuyorum. Private serverlarda oynayan binlerce hatta onbinlerce insan bu serverlara para yatırıyor. Yatırılan paralar ile serverlar işletiliyor. Bu döngüde ki en ilginç nokta ise o keriz diye adlandırdığınız kimselerin yatırdığı paralar sayesinde, siz ücretsiz oynayanlar serverlarda kendinize yer bulabiliyorsunuz.

Saygılar,

12. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Server yetkililerinin oyuncularına karşı tutumunu da gösteren güzel bir yorum olmuş.Oyuna para yatıran , oyunu hakkıyla oynayan , "hard core gamer" diye tarif ettiğimiz kısıma "keriz" olarak bakıldığı sürece türkiye'de ki oyun sektörü asla gelişmeyecek.Maalesef bu görüşler ve bu görüşü savunan insanlar yüzünden , bu kadar oyuncuya sahip olduğumuz ülkede , bu kadar oyun meraklısının olduğu ülkede bile oyun yapımcılarının dikkatini çekemiyoruz.Umarım bu kafa yapısı ileride değişir.

13. DeadEnd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim yatırmamamdaki amaç adam açıyor sw 1 ay sonra kapanıyor ben nasıl güvenipte private serverlara para yatırabilirimki hem keriz lafı genel için değil kendi şahsım adına söyledim eğer yatırırsam kerizlik etmiş olurum gördüğünüz üzere hergün birçok private server açılıyor bunların %99 u kapanıyor 1-2 ay içinde bu durumda yatırmam doğru mu yada böyle düşünmem ?

14. Pr0f3ssi0naL

Pr0f3ssi0naL Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş kaç 14 var mı?

15. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bu server 1 yıldır açık ve online oyuncu sayısı 800 kişilere ulaşmış durumda.Yani tutmamış bir server değil , yeni açılmış bir server değil.

16. DeadEnd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Yaş 14 diye soran arkadaşa sesleniyorum eğer yaşım 14 olsa paramı silkroada dağıtmıştım maalesef bu dediklerim zorunuza gidiyor belki ama benim sw hakkında bilgim yok zaten burayada o yüzden yazdm kalkıpta saçma sapan yorumlar yazmayın kemalist kardeşim teşekkürler bilgilendirdiğn için

17. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Benim gozumdede sen kerizsin. Silk itemlerini elde etmek icin birsuru zahmete girip onlarca saat pc basinda oturursun. Tabi herkesin vakti seninki gibi degersiz degil. Bizim gibi calisan insanlar oyun basinda vakit oldurmektense reelde parakazanip oyunlarda kralliga oynarlar. Ha ben milleti soyarak dolandirarak yada yancilik yaparak elde ediyorum o dediklerini diyosan yapacak baska bisey yok keyfine bak..

18. DeadEnd

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Helal olsun lafı nerelere getirdin neden bu kadar saçmalıyıp lafı başka yerlere çekiyosunz anlamıyorum bende çalışıyorum ama vaktim oldugunca sette yapıyorum istedıgım seyide alıyorum bugüne kadarda kimseyi dolandırmadım 3 kuruşluk oyun için kimsenin emeğine göz dikmem

19. JollyGame

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Belki küçük bir yanlış anlaşılma belki ifadelerde küçük bir hata. Sonuçta ortak noktamız Türk serverların bir yere gelmesi ve Türkiye'den de kaliteli işlerin çıkabileceğini göstermek. Bu bir private server ile başlar belki TR damgalı mmorpg oyuna kadar gider. Öncü oluruz yada destekçi bunu zaman gösterir. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Hepinizi serverımıza bekliyoruz. En azından deneyin. :)

20. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    İkiniz de saçmalamayı bıraksanız en azından şu konuda