@SakuraKenji
evet çok güzel yaklaştılar canım.öpücük bile istediler tolga nolur beni öp diye.mustafaya da hep erkekler yaklaştınolur beni öp diye erkekler üzerinde baya bi çekiciliğ var arkadaşın. :P :twisted:
sie orda ben ke deilim içkiyi adabıyla içmesini bilrim :P :mrgreen:
ps:dün zaten baileys üstüme döküldü her tarafım içki kokuo :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy muhteşem bir topic en sevdiğim bu işte extraloob.com çatısı altında bir buluşma ve ekibin bir takım ruhu ile dışarıda gezmesi ayy çok resmi ve tiksinç bir giriş cümlesi oldu dur özüme döneyim.

güzellerim teşekkürler bu tatlı fotolar için alkol yoksa görüntü bana flu geliyor lakin duman varmış o da uygundur, kısa bir süre içerisinde dev fotolarla bende geliyorum azıcık bekleyiniz.com

Roland Deschain

Öğretiyorum
BrendiBelle demiş ki:
@CooLLer
ben ve mustafa elmalı ama buğranın ne içtiğini unuttum :D
benimki gül-nane idi :twisted:

Morwena demiş ki:
nargilenin közü bitmiş. :) az duman çıkıyor. ^^
kalkmadan önce anca ben akıl ettim de çektik tolganın telefonuyla. yoksa deli duman çıkarıyom ben. 15dk da bi köz değişiyo benim :mrgreen:

Waaah yanınızda olmayı çok isterdim ama malum tatildeydim bende o sıralar..
(Tolga kaç kere deddim sakalları kes diye yakalandın.. :P :mrgreen: )

extraloob demiş ki:
oy oyyy muhteşem bir topic en sevdiğim bu işte extraloob.com çatısı altında bir buluşma ve ekibin bir takım ruhu ile dışarıda gezmesi ayy çok resmi ve tiksinç bir giriş cümlesi oldu dur özüme döneyim.

güzellerim teşekkürler bu tatlı fotolar için alkol yoksa görüntü bana flu geliyor lakin duman varmış o da uygundur, kısa bir süre içerisinde dev fotolarla bende geliyorum azıcık bekleyiniz.com
extraloob.com çatısı altında Halı Saha maçı düzenlicem. İstanbul 'da :beer: :mrgreen:

Adminler + Glob modlar vs. Exl karması :mrgreen:

buluşmayı o zaman gör Okan abi 8) :beer: :mrgreen:

Puff resimlerin silinmesi rica ediyorum özellikle nargile içerkenki resimlerin :P :( :(

Nargile içerken kim eğlenmezki :D

Topicde güzel olmuş :)

Roland Deschain

Öğretiyorum
CooLLer demiş ki:
macrocheck demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Fena merak ettim neli içtiniz :P Biri kesin nane limon gibime geldi ama...
2 elma bi gül nane :D
Naneyi tuturmusum :P

Kolalı gördüm,jelibonlu gördüm tophane'de ama güllü ilk kez duyuyorum bi denemek lazım.
bu daha farklı. güllü değil, naneli de değil. gül nane :mrgreen: sanırsam suyuna gülsuyu koyuyorlar.

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
Penny`cim nargileci duyuyordum seni, bu topice atlar dedim ilk mesajı yazmış hohoo. :D

Penny`mi imza yapma mercii olarak görmeyin, hoş olmuyor. :wink1: Bi ara msne gel. ^^

Yukarı Alt