- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

brendi,macro,budra İstanbul fethi ^^

arkadaşlarla güzel bi gün geçirdik.bol bol içip eğlendik.resimlerde de görüldüğü üzere tamamen keşşşiz.com :twisted:
baya bi ortamıda duman altı yaptık bunlarıda sizle paylaşmak istedik.bunlar bizim anılarmızdı sizinde ortak olmanızı istedik :beer:

- Resim Silinmiş.

ps:en soldaki buğra(budra),ortaki mustafa(macrocheck),en sağdaki yakışıklı olanda ben ehuehe :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Roland Deschain

Öğretiyorum
evetttt o soldaki beyaz tişörtlü benim :mrgreen:

deli manyak bi gündü herkese tavsiye ediyorum bi ara takılın macro, brendi ve bana :twisted:

edit: mekan ortaköy cami arkası ve destan cafe :mrgreen: :twisted:

İşte extraloob.com farkı,hiç bir sitede böyle olaylara tanık oldunuzmu,sitedeki aile sevgisini,gerçek hayattada yansıtmak çok güzel bişi,güzel bir gündü galiba anlaşılan... :P

budra demiş ki:
evetttt o soldaki beyaz tişörtlü benim :mrgreen:

deli manyak bi gündü herkese tavsiye ediyorum bi ara takılın macro, brendi ve bana :twisted:

edit: mekan ortaköy cami arkası ve destan cafe :mrgreen: :twisted:
ara sıra pc başından kalkıp arkadaşlarla buluşmak iyidir :wink1: :D

Pennywise demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
mertcangs demiş ki:
penny bana imza yap :D
Pm ile ona ulaşabilirsin,sen başlığı açan Penny mi zannettin,başlıkta penny : imza yapıyorum diyemi yazıyor...
ki kimseye imzada yapmıyorum,,gelen imza istekli msjlar okunmadan siliniyor :D
Pennyyy pennyyy ben titus gibi derinden sesler duydugun oluyor mu acaba. Kulağında bir çınlama :mrgreen: :santa: :beer: :muck: :curtain: :lol: :|

Ah Ah Bende orda olacaktım hiç değilse yanımıza 2-3 kız gelirdi :P Ama sorunlar çıktı İstanbul'a dönemedim maalesef...

Ps:Saçları yapsaydınız bari o ne öyle hepiniz dağıtmışsınız saçları.
Ps2:Tolga Fred Çakmaktaş'a benzettim seni bir an. :P

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
SakuraKenji demiş ki:
Ah Ah Bende orda olacaktım hiç değilse yanımıza 2-3 kız gelirdi :P Ama sorunlar çıktı İstanbul'a dönemedim maalesef...

İlk yapıktı da alkolün promili arttıkça saçlar dağıldı ^^

SakuraKenji demiş ki:

sie döt herif eğer sen yanımızda olsaydın bi hıyarla mı gezionuz die yanımıza bi insan bile yaklaşmazdı :P :lol:
saçlar yapılıydıda beni beğenen böle de beğensin.orda kafa bi dünya ki ohoooo.saç umrumuzda sanki :beer:
fred çakmaktaş ne alaka len ? ne benim öle kilom,ne öle burnum nede öle bi tipim var :|

ps:biraz ağır falan yazmış olabilirim şu anda kafam bi dünya.taximden geldim.baya içtim :roll:

wahhhhh bi gün bekleseniz bende olacaktım orada en azından zeka sahibi biri olurdu yanınızda :P

BrendiBelle demiş ki:
SakuraKenji demiş ki:

sie döt herif eğer sen yanımızda olsaydın bi hıyarla mı gezionuz die yanımıza bi insan bile yaklaşmazdı :P :lol:
saçlar yapılıydıda beni beğenen böle de beğensin.orda kafa bi dünya ki ohoooo.saç umrumuzda sanki :beer:
fred çakmaktaş ne alaka len ? ne benim öle kilom,ne öle burnum nede öle bi tipim var :|

ps:biraz ağır falan yazmış olabilirim şu anda kafam bi dünya.taximden geldim.baya içtim :roll:
:lol:

Yaklaştı mı ki :roll: :mrgreen:

Fred Çakmaktaş ne alaka bilmiyorum bir an benzettim sadece. :P

Ps:Ağar yazsan da bişey olmaz ben seni biliyorum alkolik herif. :mrgreen: :muck:

Espio demiş ki:
wahhhhh bi gün bekleseniz bende olacaktım orada en azından zeka sahibi biri olurdu yanınızda :P
:mrgreen:

Yukarı Alt