MaPaP4 demiş ki:
Adamın başına herkez edebiyat hocası kesildi :D
23 bin hayranlı,Bir ülkenin önderinin hayran sayfası kurucusu o adam.Ona göre davranması gerek. :rolleyes1:

Kemalist demiş ki:
Josephine demiş ki:
Kendi yorumları neydi abi çok merak ettim (:
Bende dışardaydım bakamadım.
Diğer admin falan yazmış gibisinden saçma sapan bir savunma yapmıştı ^^
Harbiden düdük makarnası :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaPaP4 demiş ki:
Atatürk'ün hayran sayfasını açıp 20.000 kişiye fikirlerini paylaşacaksan en azından saol yerine sağol yazmayı akıl edeceksin , en azından msnche konuşmayacaksın. Birde düşünce özgürlüğünden bir haber olmayacaksın , git istediğin yerde istediğin yorumu sil ama bunu Atatürk sayfasında yapıyorsan orada duracaksın !

**
Yoksa aslında kimsenin şeyinde değil yok şunu şöyle yazmışta burda imla hatası var falan ...

Kemalist demiş ki:
MaPaP4 demiş ki:
Atatürk'ün hayran sayfasını açıp 20.000 kişiye fikirlerini paylaşacaksan en azından saol yerine sağol yazmayı akıl edeceksin , en azından msnche konuşmayacaksın. Birde düşünce özgürlüğünden bir haber olmayacaksın , git istediğin yerde istediğin yorumu sil ama bunu Atatürk sayfasında yapıyorsan orada duracaksın !

**
Yoksa aslında kimsenin şeyinde değil yok şunu şöyle yazmışta burda imla hatası var falan ...
:buddha: :kalp: :muck:

Yazılacak birşey kalmadı,simgelerle ifade ettim.

Bence Fatih arkadaşımız haklı o sayfanın admini uzatmış. Kendi yazdığı mesajı silip tekrardan sağol yazabilirdi. :nod:

Yukarı Alt