1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Böyle gidiyoruz beyler

1. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    1. Resimdekilere saygım sonsuz ama ...

2. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    başörtüsü ve türban konusu çok çok fazla abartılıyor, bırakın herkes neye nasıl inanmak istiyorsa öyle inansın. kimse kimseyi inancına göre yargılayamaz

3. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    başörtüsüne söylücek birşeyimiz yok. benim babanemde takıyor başörtüsü. türbanında bi takma adabı vardır. üstteki resimlerde olduğu gibi kara çarşaf herhangi bir dini inanca girmemektedir benim düşüncem. sadece yobazlıktır. ne kadar çağdaş ve modern bir toplum oluyoruz gittikçe (!)

4. MadGhost

MadGhost 'Objektif' moderator nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    kimsenin kimseye karışıp saygısızlık yapmaya hakkı yok beyler herkezin kendine göre bir inancı var böyle konular acıp sorun yapmayın forumda.

5. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Diyosun ki kimsenin kimseye karısma hakkı yok. Neden o zaman ben tinerci genclik olarak nitelendiriliyorum? Neden bu insanlar tarafından kücümser karsılanıyorum? Neden dinsiz olarak gösteriliyorum?
    Bir kız arkadasımla dolasıyorduk Fatih'e gittik bilirsiniz İstanbul'da carsaflıların büyük cogunlukta oludu yerlerden. Kız arkadasımda etek var diye o kara carsaflılar bıdır bıdır konustu. Bir büfeye girmistim ben. Saclarım uzun diye bir su vermedi adam kovdu.
    Diyorsun ya hani kimse kimseyi inancına göre yargılayamaz diye ya da kimsenin kimseye karısma hakkı yok; o zaman bu yapılanlar ne? Kusra bakmayın ama ben Hristiyan da olsam dinsiz de olsam kimseyi ilgilendirmiyor. Ben de insanlara bana yapılan muameleye göre davranıyorum sorun kalmıyor :curtain:

6. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    kimse başörtüsü ve türban konusunu görmesin. kimse bunun hakkında konuşup yorum yapmasın. kimse kimsenin ne konuştuğunu duymasın. kimse bunlarla ilgili akıl yormasın. ne kadar duyarsızız. 3 maymuna devam türkiye :D

7. frityus

frityus   playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kargo genel müdürü
    Aynen öyle

8. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    benim merak ettiğim türkiye dışında başka hangi ülke türban kullanıyor?(böyle uzaylı kafası stilinde[aşağılamak gibi olmasın]) benim babannem ananem vs. de baş örtüsü kullanıyor o örtüyü alttan şekilli bağlayıp içine bişey koyup renkli renkli takıncamı günahtan kaçmış olunuyor? türban değilde baş örtüsü takanlar günahamı giriyor? benim düşüncelerim böyle şahsen türban arapların modernleşmişi gibi birşey benim gözümde takıyorsanız türk geleneklerine uygun baş örtüsü takın hangi türk devleti dönemindeki kadınlar türban takıyordu?

9. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hacım sen beni yanlış anlamışsın, zaten türbanlı olmayanlar türbanlılara karşı genelde kötü bi tutum için olmuyor ama türbanlı ve dindar kişiler senin de bahsettiğin gibi etek giyen kızlara vs. kötü gözle bakıyor şimdi şu da var dinde önemli olan samimiyettir kimisi gösteriş için takar türbanı dinin gereklerini yerine getirmez kimisi türban takmaz ama namazını kılar vs. beş parmağın beşi bir değil diye boşuna denmemiş her türbanlı kişi bir değil kara çarşafa ben de karşıyım emmanın da dediği gibi başörtüsü bana en uygunu geliyor ama bu türbanlı türbansız ayrımı sadece toplumumuzu böler başka bir şey yapmaz :)

edit: "Kusra bakmayın ama ben Hristiyan da olsam dinsiz de olsam kimseyi ilgilendirmiyor" burda dediğin şeyi demek istemiştim ilk mesajımda :)

10. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Ele verir kendi yutar hesabı onlar çok haklısın.Sözde onlar iyi güzel doğru, modern insanlar yanlış günahkar dinsiz kötü.