burda gördüğünüz gibi benim charla en baştan o adamla daldık adamda zerk falan yok 47 lvl öldürdüğü zaman partysinede girdim baktım.bende var en başından sonuna kadar boşalttım urunun üstüne başka kimsene yok
-Resim Silinmiş.
adamda hala zerk yok ve hala kimse yok
-Resim Silinmiş.
aynen devam
-Resim Silinmiş.
öldü nerdeyse ve kimse yok bi ben bi o
-Resim Silinmiş.

son resmi sinirden çekemedim adam 47 lvl ben 69 adamda zerk bile yok ben baştan sona zerke girdim uruya ama elimden aldı nası oldu bu olay legend 2 yele yeni bişeymi geldi Evil or Very Mad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
69 lvl nuker kesmesı gerekır ama eyer nuker orda hata kaza dc yada sacma bı sekılde eşşek cennetine gıtıyse ozaman 47 lvl kesmıs ola bılır

jm nin hiç bir işi düzgün olmadığı için Unique lerde boyle enterasanlıklar olabiliyo dün bende isy a %40 kesilmişken gittim blade charla aldım nukerden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

The_DifferenT demiş ki:
jm nin hiç bir işi düzgün olmadığı için Unique lerde boyle enterasanlıklar olabiliyo dün bende isy a %40 kesilmişken gittim blade charla aldım nukerden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
böyle tuhaflıklar benimi bulur yav :lol: ne garip iştir bu

ne nukeri adam nuker bile değil glavieci hemde gördüğünüz gibi zerke bile basmıyo bende basılı + pt falanda yok bi tek ikimiz sonuna kadar

Yukarı Alt