ben de 2 hafta önce ayrıldım kızdan ama bi kızın yemek sözü var diğeriyle de sinemaya gidicem, bugün de başkasıyla tanıştım.yani gördüğümüz gibi kız çok biri gider biri gelir. :thumbsup:

eski sevgilisinden ayrılalı 3 ay olmuş acısı taze dedi zamana ihtiyacı varmış

öyle demeyin beyler son dönemler bir insan karşıma cıktı davranışlarıyla aldığı eğitimle cok hanım cok bilgili bir insan idaellerini ve geleceğini düşünen bir insan bugünkü kızlar gibi değil hani 60 70 yıl önceki kızlarımızın hal ve davranışlarını bilenler bilir utangaç geçincen hanım bir kız
3 ay peşinden ayrılmadım amacım gezip tozup eğlenmek değildi ama kız eğitimi yüzünden beni geri çevirdi hemde sevdiğini bildiğim halde yani farklı değilmiş derken 2 kere düşün ne insanlar var bu hayatta

CosmicGate demiş ki:
Ayrılmış bitmiş işte, bence boşuna uğraşma o kızla çünkü duygularından emin olamaz o kız, kararsız kalır, bi gün gelir seni seviyorum der 2 gün sonra sıkıldım.Sonra üzülen sen olursun.Nerden mi biliyorum aynı olay başıma geldi o yüzden. :thumbsup:

Uprising demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
Ayrılmış bitmiş işte, bence boşuna uğraşma o kızla çünkü duygularından emin olamaz o kız, kararsız kalır, bi gün gelir seni seviyorum der 2 gün sonra sıkıldım.Sonra üzülen sen olursun.Nerden mi biliyorum aynı olay başıma geldi o yüzden. :thumbsup:
tmm sağol :cry:

Hepinize iyi geceler ben dışarı çıkıyorum hava alıyım azcık kalbimin atışını durduramıyorum

Yukarı Alt