RoyalFlush

Bilgiliyim
İtemlere bakar.İtemler kötüyse hp yoksa bowda tek yiyebilir.Ama bow da knock back skill i sayesinde rahatça keser crosbowu :wink1:[/quote]

Ben Bu Bowu Fazla Bilmiomda Knock Ne[/quote]

knock back dediğimiz skill 73 lvl da açılır 5 li combo yani 5 tane arka arkaya ok fırlatır bu skill in özelliği düşmanı belli bir mesafe geri itmesidir.vuruş gücü çok azdır ancak geri itme çoğu zaman hayat kurtarır.

Bowcunun herseyı sılahının crıtınde gızlıdır itemerin +5 ustu ve critin 8 in ustundeyse pvpde en ıyılerı bıle kesebılırsın... Kısacası bowun ısı bence crıtte bıtıyor :) hatta bununla ılgılı anılarım vardır pm atarsan anlatırım ıstersen mılletın kafası agrımasın ve FORCE acarsan dahada iyi olursun
Pacheon 90 Fire 90 Force 90 light 30 :))

Hangi char vardırki silahı seti npc olunca güçlüdür ?
Ben Güçlü char değil güçlü item var derim.Bu tartışmaya son verelim artık bunaldık çüknü.
Şimdi arkadaşım bow kasan biri olarak sana şunu diyeyim; öncelikle yapılandırma olarak her zamanki şeyler
90 Pacheon << Kesin
90 Fire << Kesin
48 Cold | Veya 30 Cold | Veya 0 Cold | yada 60 Cold
72 Lighting | Cold 30 sa 90 Lighting | Cold 0 sa ki 30 da kalsın bence 90 lighting | Cold 60 sa 60 light ama tavsiye etmem kayma yok bunda defans agırlıklı

SKillere gelelim
Mind Bow ve Autumn Wind serisini 90 da tüm skilleri maxlayacak farmı yaptıktan sonra hesaplayarak farm sonunda açacaksın
El yakman 7-8 lvl geriden gelsin yani pacheon 80 se fire 72 falan yada 10 lvl geriden
Pacheon kesinlikle kendi lvlinde gidecek ki her skili açmayacaksın idareli kullan spleri
Light da geriden gelecek fazla üsteleme

81 olduğun gibi Skill uplaayaı bırak master upla ve 89 da %50 i geçtikten sonra skilleri geri al 9 gapa bin
orda artık sana bir %100 lük sp ticket şart.Yanına kesinlikle maymun al ve itemleri iyileştir.Bunun yanı sıra dikkat etmen gereken şey şu ki
Bowunda crt en az 8 olmalı bu da %60 a tekamül eder.

bak bende bowcuyum bow u tavsiye ederim 73 skilinden knock back var ve 5 kere buda hemen hemen her burus gibi bişey sana 2 atamayan adama kolay kolay yatmassın ama 2 atabiliosa işin şansa kalmıs ve ben force açmaya kara verdim bow 90 force 90 fire 90 cold 30 parry ratiomu %100 yapcam bunun la birlikte elbiselerde basıcam deger olarak parry ratio eksiğim kalkacak hızlı kosma ise sana sadece pvp de lazım alırsın onuda kasarken 2 adım atıcan saten gerek yok bence mantıksızmı? D:

Üstteki arkadaşın buildde fena değil ama ben Cold un hala int charlar için olduğu kanısındayım.Güzel bi setle Cold yükseltilmesede olur diyorum.Tabi herkes kendi kafasında birşeyler tasarlıyordur.

benım carım Pach:90 Fire:85 ligth:77 cold:48 ful str bow setım +5%100blue weapon:85+6 ve cok saglam 90 lw ınt chara karsı hıc zorlanmıyorum cunku paso crt vuruyorum ve kazanıyorum /str lerde ıse cok serı kesıyorum skılllerımcok duzenlı kurdugum ıcın

Yav bende bow gidiyorum şu an 72 de şu an için fire ve pecheon gidiyor yani daha iler ne olacağı belli değil

Ayrıca bu bow için herkes farklı şeyler sölüyor en ii si force bow diyen var veya imbus cold olsun diyenler var ben çarı pwp için kasıyorum herkeste öle sanırım

peki bunun için bow nasıl olmalı
1- imbus cold 90 pacheon 90 fire 90 lighing 30
2-imbus fire 90 pacheon 90 lightining 90 cold 30
3-imbus fire 90 pacheon 90 force 90 cold 30

Sizce bunlarda hangisi olmalı ?

Lord_Shadow demiş ki:
Yav bende bow gidiyorum şu an 72 de şu an için fire ve pecheon gidiyor yani daha iler ne olacağı belli değil

Ayrıca bu bow için herkes farklı şeyler sölüyor en ii si force bow diyen var veya imbus cold olsun diyenler var ben çarı pwp için kasıyorum herkeste öle sanırım

peki bunun için bow nasıl olmalı
1- imbus cold 90 pacheon 90 fire 90 lighing 30
2-imbus fire 90 pacheon 90 lightining 90 cold 30
3-imbus fire 90 pacheon 90 force 90 cold 30

Sizce bunlarda hangisi olmalı ?
+1

benim düşüncem şudur:
bowcu seri kasar ben sdece skillerini sölemek isterim
Bow skili 90 lwl
cold 90 lwl (el yakma cold olcak)
Fire 90 lwl
lighthin de 30 olcak benim yapılandırma düşüncem budur