1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Bowman Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

1. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar gerçekten bowcu kullanmış bilgili :detective: bir kişi bana bowu nasıl yapılandıabileceğimi anlatabilirmi şimdiden Teşekkür Ediyorum...

2. Mr_MaNiaC

Mr_MaNiaC Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bowun ilk özelliqi uzaktan vurmaktır..Kasarkan seri kasar canavar yanına qelmeden keser ve Unique canavarları için 1numara'dır^^ PvP'de fazla iyi olmasada yinede idare eder..Seti silahı ve skilleri saqlam olursa pvp'de de 1numara'dır.

Bowcu Charı Kasmak qüclü yapmak istersen charı Full STR yapman lazım..Skillerini Pach:90 Fire:90 Light:90 Cold:30 tavsiye ederim..

Eğer Charı unique kesmek için yapmak istersen de 2str 1int ve skillerini Pach:90 Cold:90 Force:90 (Light veya Fire 30) Tavsiye ederim.

3. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolasın peki bişi sorcam ben charı full botla kascam ama 32 lvl cross charım var hiç kasılmıo bi ptde yatıo sence crossmu açsam bela cross bowmu açsam ? bowcu pvpde neden ii diil ben youtubeda video izliorum sağlam kesio herkesi ewt söz sende

4. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bide Bişi Dicem Cold 30 Olmasının Nedeni Nedir?

5. Mr_MaNiaC

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak şimdi Full STR Bow açınca charın phy defansı qüclü oluyo..Fazla phy defansa ihtiyaç duymas.O yüzdn Cold 30 da bırakmanı tavsiye ederim.Mesela benim char Full Str bow olsaydı bn 30da bırakacaktım.Ama Full Str olmadıqı için Pach:90 Fire:90 Ligh:60 Cold:60 yapıyorum ve Cold'da phy defansım qüclenmesi için :wink1: Ama istersen benim phy def. qüclü olsun 60daki snowu da açmak istiyorum diyorsan benim Skil Statı qibi yapmanı tercih ederim.. Pach:90 Fire:90 Cold:60 Ligh:60 daha iyi olabilir..

6. Mr_MaNiaC

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ewt Bowcu pvp daha iyi ve qüclü olabilir.Ama Seti Silahı ve Skilleri sağlam olması lazım ve Cold'u 60 veya 60'dan yukarı olursa qüclü olabilir :wink1::)

7. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Full Str Aççam ozmn ateş 90 elekt 90 buz 30 silah 90 olcak dorumuyum ama 30 colda nie verios onu anlamadım hiç vermesek olurmu 300 tamamlamak içinmi 30 buz diosunuz yoksa 30 a kdr getirmenin bi avantajlı skili vey a bi avabtajı varmı ?

8. Mr_MaNiaC

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak şimdi Cold 30 olunca Master Lv doluyo hemde başka bişi kalmıyo vericek..Mesela Bow'cusun qidip Bicheonumu yoqhsa Heukselemi vericeksen versen bile onlara char kötü olur hiç olmassa Cold verirsin phy atack qüclü olur ve snow da var onu açarsın iyi kötü yine işe yarar :wink1:

9. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki 90 Cold Olsada 30 Light Olsa Nasıl Olur

Bide Bişi Diicem İmbue Fire Olcak Değilmi ?

10. Mr_MaNiaC

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evt Kesinlikle İmbue Fire olmalıdır.. Peki 90 Cold Olsada 30 Light Olsa Nasıl Olur ? Bu soruda gayet mantıklı.Mesela Cold 90 yaparsan charın phy defansı cok qüclü olur ve snowunda sağlam olabilir.Ama Light 30olursa koşman yavaş olur.Benim fikrim bnm chara qöre bn Pach:90 Fire:90 Light60: Cold:60 :wink1:

11. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bow Charın phy balancesi yüksek olmalı ki critleri sağlam olsun.Bunun için statların Full STR olarak verilmesi gerekir.Skillere gelince:
    Bow char menzilini iyi kullandığı sürece pvp de ayakta kalabilir.Bu light ile sağlanabilir.Karizmanızı biraz çizdirebilirsiniz ama pvp yaparken böyle yapmazsanız özellikle diğer STR charlara karşı çok fazla şansın olmaz.Bu yüzden lightı yüksek tutulması gerekir. En azından 60. Geri kalan skiller ise Fire 90 Pacheon 90 Cold 60 şeklinde olabilir.İsterseniz light 90 cold 30 da yapabilirsiniz.
    Coldun 30 da olması senin için bir avantaj olacaktır.Hem phy defance hem de snow snow shiled çok işine yarabilir :wink1:

12. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki Bişi Daha Sorcam Sizce Crossmu Çin Bowmu ??

13. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sorundan pek bir şey anlamış değilim hangi yönde karşılaştırma yapalım?
    Damage mi defans mı?
    Ayrıca bu sorunun cevabını da biz veremeyiz.Charı oynayacak olan bu chardan zevk alacak olan sensin.Hangisini istiyorsan onu aç :wink1:

14. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

EWt Doru Solüosun Saçma Bi Soru Oldu xBow Full Str Chine Bowa Tek Atabilirmi?

15. Mr_MaNiaC

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Euro Crossbow her zaman qüclü olur ama Euro'nun tek kötü yanı vardır 15 saniyede hp mp basması.Bu kötü yanı olmasa her zaman en iyisi Eurolar qüclü olur :wink1:

16. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İtemlere bakar.İtemler kötüyse hp yoksa bowda tek yiyebilir.Ama bow da knock back skill i sayesinde rahatça keser crosbowu :wink1:

17. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eeeee Yaniiii

18. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [/quote]İtemlere bakar.İtemler kötüyse hp yoksa bowda tek yiyebilir.Ama bow da knock back skill i sayesinde rahatça keser crosbowu :wink1:[/quote]

Ben Bu Bowu Fazla Bilmiomda Knock Ne

19. InFlames

InFlames Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xbow çin bow dan iyidir iteminde sağlamsa sorun yok :D

20. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 sn kuralı çok kötü ya ne kdr itemin sağlam olursa olsun teke almassan ölürsün