1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bower olarak bir fark olmalı ???

1. TATAR_RMAZAN

TATAR_RMAZAN Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar..Benim sizlere bir sorum olacak..Herhangi bir serverda kime ve nereye yada herhangi bir foruma baksam genelde bow yapılandırması fire-light olanların pacheon 100 fire 100 light 80 ve cold 20 olarak var...Üstümüzdeki itemlerimizi sonucta hepimiz son lwl da mümkün oldugunca +5 üzeri ve saglam itemler yapıyoruz..Peki ben 100 lwl ff olan fire-light olan charımda fire 100 light52 ve cold 48 olarak yapsam tabiiki sawunmam artacaktır ama vuruşlarımda çok köklü bir değişiklik olacakmıdır? Sırası geldiyse uniq te beklemeyi seviyorum , pvp yapmayıda...Sp sıkıntısı olmayan bu charda light skilleri düşürsem çok zarar etmiş olurmuyum? Lütfen hepinizden düzgünce yorumlarınızı bekliyorum..Teşekkürler.... :beer:

2. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    bir yerden phy def kazanırsın bir yerden parry ratio kaybedersin atack da bir değişmez olmaz sanırım :)

3. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    SirGLooMy haklı bir konuda parry ratio düşer. Ancak ne kadar str bow olsanda imbue ile dual vuruyorsun yani magda vuruyorsun sonucta lightingde mag atk yukselten buff var ondan fedakarlık edersin ve hızın düşer vs.. Sonucta phy def çokta önemli değil senin için cunku rakibinle dövüşmüyorsun kaçak oynuyorsun