Jigsaw

Aileden
virtuez demiş ki:
3nToX demiş ki:
virtuez demiş ki:
akıllı bi int bowcudan kimse lord alamaz Wink :lol:
int bowla nukede atıyosun demi sen
memnun musun?
sen salakmısın ya nuke atıcaksam niye elime bow alayım. inte veriyorum bow skilllerini kullanıyorum bi sorunun varsa onuda yaz.
Terbiyeli ol, 1 uyarı aldın.

EnDZoNe_ demiş ki:
80 lwl elinde sun olan okcuya yatmiyorum ve 7 lwl gapla kestim elemanı ... uzun sürmesi onemli degil neticede kesebiliyomusun ...ayrica iyi bi blade isen etliteler çıktıgında lord la basbasa kalmıssın demektir xD neden kesemeyesin bizim serverda her gun 1 lord u blade keser sp kasmaktan bladein lord beklemeye zamanı kalmıyorki ...
ne alakası var. spde kasar lord da gelir str blader az vuruyor ve lord'u kesemiyo 80 lv bladerin elinden 72 lv str okcu rahat lord u alabilir.

sen salakmısın ya nuke atıcaksam niye elime bow alayım. inte veriyorum bow skilllerini kullanıyorum bi sorunun varsa onuda yaz.
[/quote]
Terbiyeli ol, 1 uyarı aldın.[/quote] [/quote]

dalga geçiyomuş gibi yazmış.

Jigsaw

Aileden
Herkes çok iyi bilmiyor olabilir. Glavie ile ok sıkıntısı çekmiyor musun bile dese saygılı olmalıyız burda birbirimize.

s.a. Bumble,senin charla benim char uzun zamandır aynı bölgede niyalarda kasılıyor.Sergio yani.Coldu kapat bence fire yap imbue nu bowa devam.Blade içinde bowla gidip blade e dönenler var bende blade kasacağım bi sonraki charımda ama bence Mars da bow a devam.

Shooter demiş ki:
s.a. Bumble,senin charla benim char uzun zamandır aynı bölgede niyalarda kasılıyor.Sergio yani.Coldu kapat bence fire yap imbue nu bowa devam.Blade içinde bowla gidip blade e dönenler var bende blade kasacağım bi sonraki charımda ama bence Mars da bow a devam.
evet haklısın bowda kalıcam fakat fire zor farm bitio yarın bunaldım iyice oyundan zevk alamıyorum bidahaki serverde kısmetse +6 bowumuda yaktım kayboldu iyice morelim bozuldu :lol:

sana tek icegim sakin ole bi hata yapayim deme bladele kasamazsın kasarsın ama yavas gıanları hep baskaları alır bow ıyıdır hızlıda kasar bowda kal

bang_efe demiş ki:
sana tek icegim sakin ole bi hata yapayim deme bladele kasamazsın kasarsın ama yavas gıanları hep baskaları alır bow ıyıdır hızlıda kasar bowda kal
yoo ben bladeye döndüm bowdan hiçte pişman deilim yüksek crtli bi blade mükemmel iş yapıyor hele +5++ oldumu bow zor gelir yanına 3 tane yatırma skillin var doldur bota o skilleri zor alır bow giantı elinden :mrgreen: :mrgreen: hem pwp de milleti ayar etmekte cabası :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

RoyalFlush

Bilgiliyim
blade e kimse bulaşmak istemez

ama nedeni başkadır yatıramayacağı için
öleceği için değil

bowu iyi kullanırsan gerçekten çok iyi bir çar olur kral olursun

youtube de sana herşeyi anlatacak Jv nin videosu var extrabeer

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Bow Yada Blade Tamamen Zevk meselesidir

Ben Seri olup milleti uzaktan vurmak istiyorum unique kesmek istiyorum Hunter olucam alninin çatindan vurucam diyorsan Bower olucaksn.

Ben Tank olucam can sıkıntısına 10 20 PLayeri peşmden koşturucam ama yatmicam,Kasarkan LAga Gelipte ölmücem,knock down yapip insanlari sinir hastasi yapicam,chainimle insanlari büyülücem diosan Blader olucaksn

Bilmem anlatabildimmi
Wink Wink

a4_tech demiş ki:
blade e kimse bulaşmak istemez

ama nedeni başkadır yatıramayacağı için
öleceği için değil

bowu iyi kullanırsan gerçekten çok iyi bir çar olur kral olursun

youtube de sana herşeyi anlatacak Jv nin videosu var extrabeer
Jv glavie ye döndüydü bi ara ghost spear mars ile 15k crit çakıyordu Wink
Glavie4ever

ben şuan bladerım. ama cok zor kasılıor. zor kestiğinden değil nuker ve bowcu ların ks yaptıgından. o yuzden bowa donmek ıcın nıyetlendım 50m para ayırdım skıl sıfırlamak ıcın ama curst heart 300den fazla depolanmıyo inventory de ayrıca onu pota cevırınce de 30dan fazla depolanmıyo. yani 30ardan 60 lvl indirebiliosun bı seferde en fazla. ama bu hıcbıseyı sıfırlamaya yetmıyo. bicheon 73 lvlde bissuru kombo var maxlanmıs yatır batırlar var bıssuru bunlar ıcın cok vakıt ve para gıdıyor. ayrıca herkez bowa dondugu ıcın bow cok pahalandı. yuksek crit li bi bow almak için bayagı para gerekıyor. o yuzden bowun kıymetını bıl ve donme blade e :)

bence warya coq hata yaparsın ağa en gusel bow suan hybırd str glavıe hıkaye oldu nkerler falan yenı skıllerı co gusel bowun bıde ice dewam et sakın fıre ye donme bk 80 de yıkamıcan adam olmucak Wink

antıserıatteam demiş ki:
bence warya coq hata yaparsın ağa en gusel bow suan hybırd str glavıe hıkaye oldu nkerler falan yenı skıllerı co gusel bowun bıde ice dewam et sakın fıre ye donme bk 80 de yıkamıcan adam olmucak Wink
cold ve bow bir arada ne kadar mantıklı acaba ? cold kadar gereksiz bisi var mı yaff ...

off_side demiş ki:
antıserıatteam demiş ki:
cold ve bow bir arada ne kadar mantıklı acaba ? cold kadar gereksiz bisi var mı yaff ...
SEn hiç cold imbue + 5li arrow combo yemedin galiba.İstediğin kadar reduce yap donmaya çare var ama yawaşlamaya çare yok.Adam sadece combo kullansa bile onu kesemezler...

Yukarı Alt