private server oynuyorum isro ne oluyor normal silkroad mı ? Ya çar kurdum da .s saglam olmadı nasıl düzltebilrim diye sorucaktım tabi yardımcı olabilirmisiniz . carı yaptım ama bir eksik var biliyorum. .s statlarda tam çarda ama yine ezik birde oyunda yeniyim tecrübem yok .

Takımı
Besiktas
Bu mesaj kadirkahraman rumuzlu uyeden alinti yapildi
kadirkahraman demiş ki:
private server oynuyorum isro ne oluyor normal silkroad mı ? Ya çar kurdum da .s saglam olmadı nasıl düzltebilrim diye sorucaktım tabi yardımcı olabilirmisiniz . carı yaptım ama bir eksik var biliyorum. .s statlarda tam çarda ama yine ezik birde oyunda yeniyim tecrübem yok .
Bow çar sağlam olmadığı sürece ve eu çarların olduğu yerlerde pek boy gösteremiyor açıkcası ama Mbot pil bugu yok ise yapılandırmayı
Pacheon-Fire-Force yapabilirsiniz kıyafet konusundada armor'u tercih etmelisiniz.Sağlam silah ve setle iyi olabilir çar silahın critik oranınıda basabileceğiniz en yüksek şekilde ayarlamanız lazım.
Ama serverda pil bugu var ise force yerine ya cold yada 2.bir silah seçebilirsiniz önerim bicheon olur sıkıştığınız zamanlarda kılıç ve kalkanla dayanabilirsiniz.

zippy skillerde sıkıntı yok çarda var vs atarken adamlar bana tek atıyorlar .s
zaten fire cold bow herkez cold yap dedi bende yaptım.

Item sıkıntın var o zaman yapacak birşey yok.Kendine sağlam bi set yapana kadar pvp yapma
Blader yaparsan kolay kolay ölmezsin ama shield için br ve iyi bir blade'e ihtiyacın olur

120 cap vslik advle +14 yapabiliyorsun + basma derdin de yok rahatsın bir stat basmak sana kalmış vslik kasacası çar kurmakda sıkıntı çekiyorum .s blade yapıcam karar verdim yanlız üstümde armor var yani set yapmayla uğraşmam 1 günümü aldı.

Takımı
Besiktas
kadirkahraman demiş ki:
120 cap vslik advle +14 yapabiliyorsun + basma derdin de yok rahatsın bir stat basmak sana kalmış vslik kasacası çar kurmakda sıkıntı çekiyorum .s blade yapıcam karar verdim yanlız üstümde armor var yani set yapmayla uğraşmam 1 günümü aldı.
120 capta blade çar candır en iyisini yaparsın ama herkesin itemleri eşit ise dagger çarlardan biraz çekinsen iyi olur özellikle ''warlorck-rogue''

bir fark var parayla item alınıyor +19 set stat %100 bi fark o var fark edermi bayagı bir oyunada para vermek istemıyorum zaten şaçma olur.

Takımı
Besiktas
kadirkahraman demiş ki:
bir fark var parayla item alınıyor +19 set stat %100 bi fark o var fark edermi bayagı bir oyunada para vermek istemıyorum zaten şaçma olur.
Çok çok fark yapar sanırsam oynadığın yer quuensrofun yada oraya çok benziyor
kadirkahraman demiş ki:
Skilleri nasıl açıyım sizce.
Alttaki linkten istediğin çarların yapılandırmasına bakıp yararlanabilirsin hacım
120-lvl-ch-karakter-yapilandirmalari-t281232.html

Yukarı Alt