1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bow vs Glavie?

1. Rock'nRolla

Rock'nRolla Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    Uzun zamandır karar veremedim . Bow vs Glavie Pwp de hangisi alır .Bow alırsa neden alır glavie alırsa neden alır bowun skilleri nasl olmalı glavienin skilleri nasıl olmalı

2. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İkiside alabilir.Senin build edişine bağlı.

3. Rock'nRolla

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    İşte bende onu soruyorum Buildleri nasıl olmalı ? Bana net cevap lazım Kaan :D

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Şu Sorularada Hastayım Sunla Bu Kapıssa Kım Alır ?
    Bunun Cevabını Masa Basında Biz Soyleyemeyız...Elındekı Sılahın Crit'inden Uzerındekı STR Arttırıcılara Kadar Hersey Kimin Kazanacagını Etkiler :wink1:

5. Rock'nRolla

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    hey yarabbim Biliyorum bende onların etkili olduğunu zaten onlarla belli oluyor Ama Ben sadece 2side full farm ken itemler full blue iken Pwp de hangisi alır diyorm

6. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuncusuna göre, eşit koşullarda her char aynı gibi bir şey zaten. Mükemmel char yok. Bow eğer glavie stun atarken arrow combo yaparak skilli bozabilecek ardından strong bow çakabilecek kadar becerikliyse bow alır. Eğer glavier stun koyduktan sonra dull ardından knock-back, kendinden uzaklaşınca glavie fırlatacak kadar tecrübeliyse glavie... Her charı oyuncusu güçlü yapar. Yenilmenin mazareti karşıdakinin buildi olamaz.

7. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bnde Dıyorum ki Belli Olmaz...Bi Crite Bakar Belki Glavıer Sans Eserı Crıt Wuramayacak Bow Wurucak..Yada Tam Tersi ...
    Anlayabiliyor musun ?

8. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İtemler eşitse şans.2'sininde buildi 90 fire 90 weapon 72 light ve 48 cold olmalı.Veya cold 30'a çekilir.Olasılıklar.

9. Rock'nRolla

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    peki üstadlar glavie bi charın skillerinde 90 cold mu 90 light mı olmalı _ ?

10. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 Light açılırsa char protector giymeli. Yoksa diğer charlar cold eksikliğinden glavierımızı indirebilir. 90 Cold açılırsa char çok yavaş olur, garment giyer fakat mutlaka kendine 2. bir char kasmalıdır Cleric/Bard, hem hız alır hem de buff. Multiclient olacağından iyi bir PC ve vaktiniz, paranız botunuz varsa çok rahat edersiniz. Yoksa gold alıp accessory NPC`sini zengin edersiniz Drug alarak. :P

11. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabını hemen vereyim.
    Glavie kullanmasını bilen kesinlikle kazanır.Heleki karşındaki adam habire knock back kullanıyorsa kesinlikle alırsın uçarı kaçarı yok.Ben sana bi force glavie olarak söylüyorum bow charların sadece 1 stunluk ömrü var ve ortalıkda yüzük olmadığı için çok rahat stun atıyorsun.Bow charlarla kapışırken hp 20k nın altına çok nadir düşüyor :P
    Kullanacağın skiller: eğer karşındaki elemanın yüzükleri iyi baktınki stun olmuyor fazla windless vuracaksın.Yok yüzükleri kötü bunun stun oluyor rahatlıkla diyorsan soul emperor devam ediceksin.Ayrıca knock back skillinini kesinlikle kullanmıcaksın.Charını oynamasını bilen bir glavier ghost spearın son vuruş olduğunu bilir.Özellikle stundan sonra windless+ghost spear çok seri olduğundan çok ideal bir bitiricidir.Artık pvp yaparak tecrübelerini geliştirebilirsin.Glavier bi nevi tahmin charıdır.Çok hızlı düşünmen ve ghost spearı en iyi şekilde kullanman gerekir yoksa düşmanına çok büyük bir avantaj sağlarsın.Kullandıkça geliştirebilirsin.
    Ayrıca +7 weapon olduğunu düşününce glaviede muazzam miktarda atack farkı olduğunu görüceksin.Bu da glavierin şansını artıran diğer bir faktör.Hadi kolay gelsin :muck:

12. MassiveAttack

MassiveAttack Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Karşına sağlam bir bowcu çıkmamış ve hiç crit yememişsin sanırım. Stun bowdada var..

13. Rock'nRolla

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    ok anladım saolun.çok güzel bilgilendirici bi topic oldu

14. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni

Str glavier kasıyorum şu an we bugüne kadar ki tüm charlarım bowdu. 90 lvl'in gelmesiyle glavier'lerin hp'si ortalama 30k olur. Full str glavier'in o chara vuracağı crit 8k-9k. Ben 8,1 hybrid _PolgarA_ yı kastım. 85+7 bow full blue itemlerim wardı nukerini wizardını spearını kesiyordum Glavie görünce bi düşünmek zorunda kalıyordum. 90 ff hemen hiçbir bow 90 ff glavier i kesemez bnce.

15. merto.s

merto.s Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dj / Producer
    İkiside Kazanamaz Ben Kazanırım :)

16. Rock'nRolla

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci H.U.A.L
    Peki glavie force mu olmalı yoksa light mı ? Hangisi daha sağlam olur ? Pwp de?_

17. Prestij

Prestij Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PvP için kesinlikle Glavier Bow Unique için :D

18. Prestij

Prestij Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında hepimizin bildiği ama bir türlü anımsamak istediği bir gerçeğin tartışması bu. Klasik olacak ama en güçlü char diye birşey yoktur. En güçlü guild, en güçlü union vardır bu oyunun temelinde. Kişisel düşünürsek biz türkler olarak bu oyunu, hep tek başımıza kral olmak istersek kesinlikle her zaman kaybederiz. Her char alanına göre güçlüdür. Gücün sınırını belirlemekse kullanıcısına düşer.

19. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    Işınlanmasını iyi kullanan bir bowmanin karşısında hiçbir çar duramaz.Bunu bilirim bunu söylerim.Zaten bowman 3 skill kullanır.Anti-devil serisinin son kitapçığı (+40 crit),ardından combo ile rakibin atağı kesilir ve azda olsa geri itilir.Bundan faydalanarak bir ışınlanma daha...Uzaktan strong bow-craft ı el sallayarak kullanırsın.Veya 1. ile 3. skillin yeri değişir.Bunu seri bir şekilde 2. veya 3. turdada yaparsanız glavierın yeri öpmesi muhtemel.
    Bu demek istediğim glavie kötüdür değil.Sadece yaklaştırmamak gerekir.Olurda yaklaştırırsanız kim olursanız olun ayva tarlasında öğününüzü geçirirsiniz.

Ps:Ben force a alışamadım.Alışamayacağımda sanırım.Ama çok güçlü bir mastery olduğu ortada.

20. RubenDelta

RubenDelta Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangisi force yi açmışsa o alır :)))