Eğer Silkroad oynamasını biliyorsan ikiside :)
xbow critleri herkesi korkutur fakat xbowun bastığı buff olmaza hiç bişey ^^buff basarsan kendini savunman çok zor olur tabi arkanda cleric olmadığını varsayıyorum xD

Bow'da düşük damage vuruyor gibi gözükebilir ama elinde sosun veya güzel bir silah olacaksa Killer olursun resmen xD Bow'a 3 yeni avantaj geldi legendlarla birlikde
1-Kuş var saldırabiliyor
2-5 li arrow var.Knock back yapıyorsun..
3-Stun atabiliosun ..

PS: Bowun anti-dewil serisini unutmayalım xD Bol critic ^^

Canın hangisini oynamak istiosa onu oyna :mrgreen:

Majestic demiş ki:
HolyGirls demiş ki:
Bu oyunun hakimi chinese kim ne derse desin onun için bow
Bu fikre asla katılmam.Şu anda euro charlar chinessleri ezer geçer ancak sun set sun silah ve full str blader olup çıkarsan onu bilemem.
ful str glavie, lvl 37 en son CTF te 2 wisard 1 cross a karşı tektim ve hepsini yatırdım.

aslında majestic, bence oyunun kralı avrupada değil çinde değil, oyunun kralı ekranda 50 şeyi aynı anda takip edebilen, anında tepki veren ve seri oynabilendir. Sana soru: Kim kazanır ? avrupa wariormu yoksa chinese str glavie mi?

herkes warior der ama unutulan nokta: glavie light açmıştır ve hızlı koşar, üstünede glavie fırlatılabilir ve evet, 7 saniyelik avrupa delay inide unutmamak lazım tabi...
ama ikiside ölümüne dalarlarsa birbirlerine tabikide warior 2-3 çeker

bilmem anlatabildimmi???

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
drotolian senin dediğin 37 lvlde olur

90 lvl de xBow vuruşları intçilere taç çıkartır. zaten mantık olarak str den uzak biraz. strange vermeteyiz yalnız çarda strange olmuyo buff ı basıyosunuz defans düşüyo yarıya can zaten yerlere iniyo direk intçi gibi oluyo. Eee tabi long shot la critical vurması düşünün bi de. Long shot ın critical geldiğini düşünürsek buna hangi str ci dayanabilir ki.

warrior a gelelim. O warrior da boş deil heralde glavier light açıyosa o da warlock yada cleric açıyor warlock la sürekli durdurabiliyor yada cleric le kendine recovery division basabiliyor ama bunların hiçbiri 37 level de olmaz.

Kısacaıs glavier anca 37 lvl de bu dediklerini yapabilir

drotalion demiş ki:
Majestic demiş ki:
HolyGirls demiş ki:
Bu oyunun hakimi chinese kim ne derse desin onun için bow
Bu fikre asla katılmam.Şu anda euro charlar chinessleri ezer geçer ancak sun set sun silah ve full str blader olup çıkarsan onu bilemem.
ful str glavie, lvl 37 en son CTF te 2 wisard 1 cross a karşı tektim ve hepsini yatırdım.

aslında majestic, bence oyunun kralı avrupada değil çinde değil, oyunun kralı ekranda 50 şeyi aynı anda takip edebilen, anında tepki veren ve seri oynabilendir. Sana soru: Kim kazanır ? avrupa wariormu yoksa chinese str glavie mi?

herkes warior der ama unutulan nokta: glavie light açmıştır ve hızlı koşar, üstünede glavie fırlatılabilir ve evet, 7 saniyelik avrupa delay inide unutmamak lazım tabi...
ama ikiside ölümüne dalarlarsa birbirlerine tabikide warior 2-3 çeker

bilmem anlatabildimmi???
sen sımdı burda yazmıssın ıı guzelde warsayım genelde oyle oluyor bard sa glevden hızlı kosar clerıc se glevın onunde artıst gıbı yurur. bırde dıorsun 2*3 atar ama sakamı bu ıron lar ne gune duruyor vurucagı damage 100 en fazla 500 ??

SKYWALKER demiş ki:
bow cunku chınese char! bow cunku potu adam gıbı donuyor yatma sansı cok az!! bow cunku anti devil bow +40 crtic :thumbsup:
seninkine şöyle bi cevap da verilebilir

xbow çünkü avrupalı çar! xbow çünkü grup savaşlarına uyumlu! xBow çünü 25 e kadar çıkabilen critical!xBow çünkü yatır-batır, knock back e sahip! xbow çünkü str bowmana 15 K çakabiliyor ((şaka değil bu çakıyor))!!!! xBow çünkü thief olunca karşı tarafın şansı çok az! xBow çünkü yanına yaklaştırmıyor! xBow çünkü poisonlıyor! xBow çünkü bow dan çoookkkk daha uzağa vuruş yapabiliyor!!!

macrocheck demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
bow cunku chınese char! bow cunku potu adam gıbı donuyor yatma sansı cok az!! bow cunku anti devil bow +40 crtic :thumbsup:

xbow çünkü avrupalı çar! xbow çünkü grup savaşlarına uyumlu! xBow çünü 25 e kadar çıkabilen critical!xBow çünkü yatır-batır, knock back e sahip! xbow çünkü str bowmana 15 K çakabiliyor ((şaka değil bu çakıyor))!!!! xBow çünkü thief olunca karşı tarafın şansı çok az! xBow çünkü yanına yaklaştırmıyor! xBow çünkü poisonlıyor! xBow çünkü bow dan çoookkkk daha uzağa vuruş yapabiliyor!!!
ben bırazda sakayla karısık soyledım kardesım :mrgreen: chinese bolmunde de 50 kez sorulmus aynı soru xbowmu bowmu dıye ona ıcerledım bıraz :mrgreen: bıraz zevk ısı bu ben chınese sevdıgım ıcın ve bow sempatızanı oldugum ıcın bow hosuma gıdıyor :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
macrocheck demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:

ben bırazda sakayla karısık soyledım kardesım :mrgreen: chinese bolmunde de 50 kez sorulmus aynı soru xbowmu bowmu dıye ona ıcerledım bıraz :mrgreen: bıraz zevk ısı bu ben chınese sevdıgım ıcın ve bow sempatızanı oldugum ıcın bow hosuma gıdıyor :thumbsup:
Bn CrossBow u seviyorum yalnız chinese bow bota güzel gidiyor

Yukarı Alt