Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eğlence ve hızlı kasmak için bow, ağır ve yavaş olsun zorlanayayım herşeyde dersen glavie.

Advance

çok hızlı kasayım dersen nuker yok sağlam olsun dersen glavie eğlence olsun dersen bow

ensar00 demiş ki:
çok hızlı kasayım dersen nuker yok sağlam olsun dersen glavie eğlence olsun dersen bow
bow sadece eğlenceli diğil aynı zamanda sağlam
pvpde crtleri çok büyük avantaj sağlıyor bow'a

Advance

mertcangs demiş ki:
ensar00 demiş ki:
bow sadece eğlenceli diğil aynı zamanda sağlam
pvpde crtleri çok büyük avantaj sağlıyor bow'a
evet bu özellikler vaar ama ben en yüksek seviyede olan özelliklerini söyledim

darkonder

Öğretiyorum
bence söyle yap bicheon 90 pacheon 70 ligtning 70 fire 70 şuan ben yapıyorum ama 90 da nasıl olcak bılmıyorum ama skill lvl mastery yetiyor 300/300 oluyor...

Arkadaşlar bow karekter olarak çok saglam olur uzakdan canawarlara wurusunuz gelene kadar öldürsünüz ve uniqe de mükkemel işinize yarar pwp de thef likde uzakdan uzakdan hepsini rahatlıkla kesersin bide çok eglenceli 5 li kombosuylada kimseyi yaklasdırmaz glavie de canın biraz fazla olur ama dibine kadar gidersin wurusun bi saat uniqe lerin altına yatmanız gerekir cok zor iş bow ol uzakdan uzakdan hepsine gir .. Bak bu tafsiyemi unutma %99 BOW %1 GLAVİE KESİN BOW OL....SONRA HAK WERİRSİN :headbang: :byes:

glaive güzeldir fena deil ama çok yavaş + kasmak sıkıcı onn için bow hem daha zevkli hem seri:wink1:

Yukarı Alt