blade yatmaz ama yatırmakta güçlük çeken bir char tipi
bow iyi bir garment setle yatmaz ayrıca iyi bir silahta eline alırsa crit vurdumu devirir.

blade açmıssın tüm charlarımın blade olmasından dolayı sana diyorum eline crit 'i iibir blade ve brsi ii bir kalkan al önünde kimse duramaz çok zor yatarsın ve de avrupalı char tiplerine en fazla dayancak olan char tipidir blade en iyisini yapmışssın ama str bow ayrıdır yeri uzaktan çat çat çat indirir ve çok ta zevklidir :lol:

kardeş ben 2 senedir oynuyom bu oyunu full str bow charım var sana tek bişe sölicem bu konuda 4ever FuuLStrBoW yinede sen bilirsin egr bladeye döeceksen elinede bi sun alman lazım alabiliosn sun bladeye dön.....umarım yardımcı olmusumdur......

Zevkine kalmış bişey 10 kişinin arasına dalıp uzun süreli dayanmak istersen tabi itemlerine özen göstereceksin özellikle kalkana,aç blader kas damage dşüktür ama seri ye bi girdimi tamamdır.Yatır batır bitirir.Bowmanda uzaktan güçlü vuruşlar yapacaksın ama crt yüksek bi bowun olmalı.Bowmanın işi bu CRT dir.CRT skilleri 40-50 arası tadını verir.
Yani zevkine göre kasacaksın ama itemin güzel olacak yoksa itemsiz üstü başı boş olsa her charın str kastım,hiç birtinin birinden farkı yok.Oynamayı bilmekte önemli.

shooter a katılıyorum baq ama yeni serverdeyim uranüste 72 bow kara borsa gidiyor ben pazarda görmedim daha ama bladein sağlamlığı çok güzel rahatla kasıyorsun üstün başında +5 full blue olunca zevkine değme gitsin zaten 3 tane yatırma skillin var elbet biri yatırıcak nasıl olsa tek yeme ihtimalim de yok o yüzden çok zevkli rahatla dalga geçebiliyorsunn :mrgreen:

Çok saglam Bir char istiyorum dersen Blade(zor kasılır+fazla DMG vurmas)
Biras daha orta halli normal DMG vuran ve hızlı kasılan Char arıyorum dersen BOW(hybird olman onerilir)

sana tavsiyem blade olman bide cold olursan kimse geçemez karşına bende 80 lvl full str blade cold çar var yatmıo 2 tane 80 lvl hırsızın içine girdim 2 side glaviedi ne yattım nede yatırdım yani 80 e 80 biraz zor yatar blade ama yinede senin isteğine bağlı

bende bowcuyum cok zevkli ama invertory sıkınjtısı yasıyorsun ınvertory arrowlarla doluyo bide en sey yerde arrow bitince cehre bow gzl car ama bladeyi tercih ederim

dostum seni anlıyorum inan bana penonlarda kasarken bowu bırakmayı bile düşündüm.
fakat şuan 80 oldum ve farmın bitmesine 10k gibi bir sp kaldı.
ve müthiş memnunum devam ettigim için.
bowun zevki +70 den sonra çıkmaya başlıyor.
aslında bana sorarsan +76 derim strong bowdan dolayı :)
yani bence bowla devam..

RoyalFlush

Bilgiliyim
2easy4me demiş ki:
dostum seni anlıyorum inan bana penonlarda kasarken bowu bırakmayı bile düşündüm.
fakat şuan 80 oldum ve farmın bitmesine 10k gibi bir sp kaldı.
ve müthiş memnunum devam ettigim için.
bowun zevki +70 den sonra çıkmaya başlıyor.
aslında bana sorarsan +76 derim strong bowdan dolayı :)
yani bence bowla devam..

kesinlikle katılıyorum 76 skilinden sonra bowun zevki çıkmaya başlıyor 76 stun+crit koy birde adama (hele hele nuker sa) tam nuke atacakken 5 li comboyu çak garanti veriyorum adam toprağı öper

nerden mi biliyorum ben 77 lvlım az önce 80 lvl bi spearı yatırdım :mrgreen:

ayrıca adamda snow ve vigor kullanıyordu :mrgreen:

arkadaşta güzel bir seçim yapmış blade in zevki bambaşka olmalı hiç denemedim ama en kısa zamanda deneyeceğim :santa:

Snan katılmıyorum.Ölümsüz olmayacak.Bence saltanatı bladerler ele geçireblir.Baktığım kadarıyla bladeye daha iyi skilller geliyor.Ve ayrıca glavienin yeni ghostu da fena değil gibi duruyor.Ama crit 40 inc bir skill bowu ölümsüz yapmaz kanımca :wink1:

Sniker demiş ki:
Snan katılmıyorum.Ölümsüz olmayacak.Bence saltanatı bladerler ele geçireblir.Baktığım kadarıyla bladeye daha iyi skilller geliyor.Ve ayrıca glavienin yeni ghostu da fena değil gibi duruyor.Ama crit 40 inc bir skill bowu ölümsüz yapmaz kanımca :wink1:

tabi ki ölümsüz olmaz sana katılıyorum.
fakat ölümcül olabilir bkz.(crit +30,+35,+40)(crit +10 + stun)(combo kb)

tamam ölümcül olabilir.Özellikle de nukerler için.Ama str charlar için pek sanmıyorum.Bowla glavie arasındaki phy atack farkı artacak.Heleki +7 olunca bu artışş daha da belirgin olacak.Bu da bowları vur kaç taktiğine ve dolayısıyla daha fazla damage vurmak crite umut bağlamamak için hybrit olmaya zorlayacak.Ve charını iyi kullanan glavie charlar emperor skill inin max haliyle ve soul spearla tam bir stun ustası olan bu charlar son vuruşlarına gerçekten güzel bir skill ekleyerek yani %280 lik bir ghost spear serisi ile daha çok avantajlı olabilirler.Knock back+crit olduğunda işe ortaya ne kadar abartı rakamlar çıktığını da herkes bilir sanırım :wink1:
Ama öldürücü olduklarına katılıyorum. ?!!!!!!

Sniker demiş ki:
tamam ölümcül olabilir.Özellikle de nukerler için.Ama str charlar için pek sanmıyorum.Bowla glavie arasındaki phy atack farkı artacak.Heleki +7 olunca bu artışş daha da belirgin olacak.Bu da bowları vur kaç taktiğine ve dolayısıyla daha fazla damage vurmak crite umut bağlamamak için hybrit olmaya zorlayacak.Ve charını iyi kullanan glavie charlar emperor skill inin max haliyle ve soul spearla tam bir stun ustası olan bu charlar son vuruşlarına gerçekten güzel bir skill ekleyerek yani %280 lik bir ghost spear serisi ile daha çok avantajlı olabilirler.Knock back+crit olduğunda işe ortaya ne kadar abartı rakamlar çıktığını da herkes bilir sanırım :wink1:
Ama öldürücü olduklarına katılıyorum. ?!!!!!!

sen gene başlarsan hiç bitmez ama bu konu :)
bırak bow bowlugunu bilsin glavie glavieligini.
kim daha iyi bir genelleme yapamazsın bunu ne sen ne de ben bilebiliriz.

Yukarı Alt