eğer Force açarsan en az lvl 60'a kadar açmak zorundasın.Çünkü senin işine yarayacak olan Vital spot Body lvl 60'ta açılır. Ama lvl6 olduğu için tutma ihtimali düşük kalır. Bu sebepten Force mastery en az 70 olmasında yarar var. Force mastery'den açacağın diğer skiller ise şunlar:
Cure Therapy serisi
Rebirth Art Serisi
Harmony Therapy (bowman olacağın için genelde sabit şekilde atış yapacaksın.HP pompalamada kullnırsın)
Diğer masteryler şöyle :
Fire 90
Lightining 50
Pacheon 90

SKYWALKER demiş ki:
cold olmazsa pek zararı olmaz ama fire 90 light 90 pacheon 90 force a mastery kalmaz :roll:
str karakterler için lightining mastery'nin ne faydası var moving speed ve ileri ışınlanma dışında? parry ratio dersen, kıyafetler içinde en çok parry ratio oranı Garment'tedir.Eh bu adam da gidip Armor giyecek hali yok.

Hızlı koşmayı NPC'den satın alırsın. Parry ratio olayını garment ile çözersin. Varsın ileri ışınlanma olmasın.Zaten Force skillerini kullanmak için biraz yakınlaşması gerekecek.

Force çıkartırsan sana güzel bi build ayarlarız.
90 Pacheon, 90 fire , 60 light, 60 cold senin işini çok iyi şekilde görür.
Lightining i sırf ileri ışınlanma iin yükselteceksen 72 lvl 'de sadece 1 metre fark edecek.ha 20 metre gitmişsin ha 21 metre...Neyse, sanırım ben yazdıkça senin kafan karışıyor,sustum. :|

A.T.P demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
cold olmazsa pek zararı olmaz ama fire 90 light 90 pacheon 90 force a mastery kalmaz :roll:
str karakterler için lightining mastery'nin ne faydası var moving speed ve ileri ışınlanma dışında? parry ratio dersen, kıyafetler içinde en çok parry ratio oranı Garment'tedir.Eh bu adam da gidip Armor giyecek hali yok.

Hızlı koşmayı NPC'den satın alırsın. Parry ratio olayını garment ile çözersin. Varsın ileri ışınlanma olmasın.Zaten Force skillerini kullanmak için biraz yakınlaşması gerekecek.
yalnz soyle bır durum var kardesım adamımız bow char kasıcak lıght movıng speed 2.kıtapcık olmadan(ısınlanma) pvplerde antı devıl bowla nasıl avantaj saglıcak hadı tmm garmentle parry ratıo sagladı dıyelım zaten pure str cold dan ne avatnj saglıcak?

Str Bowman Charımda Force açayım dedim ama itemlerine parry eklesende lightingdeki önemli bufflar olmadan olmuyor.+5 full blue setim var itemlerin hepside +100 parry ve light olmadan olmayacağını anladım.Str char olduğu içinde Cold 30 da kalacak ve geri kalan mastery şu şekilde oluyor
Pacheon 90
Fire 90
Light 90

Yukarı Alt