Merhaba ArkadasLar önceLikle hosgeldiniz
kac gündür düsünüyorum ama bir neticeye varamadim karar veremiyorum artik
bow charim var ve sunlari düsünüyorum.

Pocheon Fire Linght mi daha iyi olur ?
Pocheon Fire Colt mu daha iyi olur ?
Pocheon Fire Force mi daha iyi olur ?

Yardimci olursaniz gercekten cok sevinirim

NOT: EMEGE SAYGI

The47

Bilgiliyim
force yaparsan chnlere karşı pvpde avantaj olur, kasarken çok faydasını görmezsin
cold yaparsan pvpde daha evrensel karakter olur, eu-chn arası dengeli, kasarken fazla faydası olmaz, zaten str build.
light yaparsan kasarken çok faydasını görürsün, pvpde faydası azdır.

ps: tercihim cold.

Ben Pocheon Fire Linght Gideyim Eger begenmezsem sıfırlayip FORCE yapmayi düsünüyorum

biraz ezük char 3 hafta oldu baslayali sp kasmaktan biktim simdi lvl kasma zamani xD

Yorumlariniz icin tskler...

Bende bır yorum atayım dedım.. Pacheon - Lıght - Cold - Fire (sadece bufflar ve el yakma.)

Bence Fire Cold. Efes Sroda bilirler beni Fire Force Bowum. Nova+7 setim nova+10 bowum. Kendimden güçsüz warrioru alamıyorum sebep integrty skilli. Debuflar holyi aşıp işliyor zar zor sonra etkisi holy yüzünden düşüyor. Yetmiyormuş gibi bu integrty skili 20saniyede basılan 2-3 debufu 1 saniyede siliyor.

Sonra kale savaşlarında Force res verme gibi güzellikler sağlasada 1vs 3-4 gibi durumlarda herkese debuf atamayacağın için bir işe yaramıyor. Oysa 110 FF cold olursan 400küsür phy defansın oluyor üstüne birde snow basıp %25 damageyi mpye yöneltebiliyorsun. Sonra cold elyakmada kullanan olmasada oldukça işe yarıyor. Anlık donmalar sağlıyor buda adamın atağının durmasını sağlıyor.

Ayrıca force olunca garment giymek phy eu charlardan tek yemenize sebep oluyor (extreme ile xbowlar aşırı çok vuruyor) bu yüzden en aşşa pro set dizmeniz gerekiyor.. Buda kale savaşında magelerden çok yemenize ve oldukça yavaş yürümenize neden oluyor...

Pacheon - Fire -Cold İyidir ama yavaş kasarsın pwpde ortalıgı ağlatırsın eline sağlam bir silah alırsan :D

Xperyon

Bilgiliyim
Cold/Fire dan vazgeçmeyin. Force ise çok etkisizdir chine karakterler Potçudan (özel zehir çözme) alır sen san sabaha kadar zehir at o onu çözer . Europe karakterlerden cleric olanlara pvp dahi teklif etme mutlaka yerde olan siz olursunuz :) ..

Cold - (İceberg Wall,Phy Def)
Fire - (Fire Wall,Phy Atk,Mag Def,Fire Shield)

Lightning - (Parry Ratio,Mag Atk,Walk Series )

Force yavaş kasmayı yavaşlatmıyor aksine hızlandırıyor. Giantlara debuf skilleri ve zerk ayarlarsanız mükemmel damageler vuruyorsunuz.. Buda mobları daha seri kesmenizi sağlıyor..

Ve force bowla karşılaştığım bişey çoğu kişi int bowmusun diye soruyor :D

Partin yoksa tek kasacaksan Bow-Fire-Light çinde daha iyi kasılan build bilmiyorum Pluslu arkadaşlarla beraber 110 yapmıştım çarımı 0 premium. Dersenki kasmak problem değil Bow-Fire-Force

Xperyon

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
Purification pill 20sn'de bir basılabiliyor her zehri silemezsin ve divisionu silemedigin an yerdesin :)
Divi atma süreside var dimi %100 tutucak diye birşeyde yok + divi yedin tak shield (br) 15-16 olan bak yatıyormu char :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
aRweN UndomieL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Purification pill 20sn'de bir basılabiliyor her zehri silemezsin ve divisionu silemedigin an yerdesin :)
Divi atma süreside var dimi %100 tutucak diye birşeyde yok + divi yedin tak shield (br) 15-16 olan bak yatıyormu char :)
+10 b/s nova var elimde setim de iyi ve 23k 23k crit geliyor ardı ardına br 17 iken ve yatıyorum sonraki atakları da durduramayınca hali ile :)
SirGLooMy demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
oyunu bilen biri aynı anda 8 tane zehir silebilir :muck:
Bir tane siliniyor bende pill ile :)

Bence onlar Forcesi 110 FF olmayan biriyle pvp yapmışlar :D

90 capken 30a kadar cold açmıştım mastery yetmediği için 90da bıraktım forceyi. 90 lvl force ile 5denemeden birinde tutuyor debuflar. Yani Forcenin 110 ff olması çok şeyi değiştiriyor... Bütün debufları silmeside imkansız öyle bişey varsa bug var demektir..

Yukarı Alt