sa arklar saat bugün 07.19 nese günaydın ben 25ytlye 69lv giyinik süper çar aldım ama çar bence az vuruyo gibi geliyo elindeki +3 üstündekiler +1 +2 araları68+3 var elinde nese çar az vuruyo ben hep nuker kastım ondanmıdırki az gledi bana yoksa bu tüm bowlardamı var bana bi açıklarmısınız ne giymeliyim birde bu ben Şu anda Garment giyiniom ama FAVORİM pro size ne yapmalıyım yardımlarınız bekliyorum çar buz cu
ÇAr bowcu

bowcular critleriyle ünlüdür belki bi nuker kadar iyi vuramaz ama nuker kadar iyi kasabilir.bence garment e devam et elidnekinide +5 yapmaya çalış

Nuker kasarsan az gibi gelir ama hiç de az değildir :D
Garment devam + elindeki silahin critic enaz 8 olsun + itemlerin en az +3 olsun o zaman görürsün vurmayı :D

cold bowsa bence garment gıymeye devam et balance ve mag defns acısından :thumbsup: bow char az vurmaz str charlarda crtıclerı saymazsak glavieden sonra (chınese) en cok damageli chardir criticlerinide sayarsak skill ile crtic veren tek ve en damageli chardır :thumbsup: cold bow oldugun ıcın az damage verıyor olablrsın bı statlarını hesapla oyle bak derim :thumbsup:

RoyalFlush

Bilgiliyim
muhtemelen cold olduğun için az vurduğunu düşünüyorsundur. phy. balance %95 civarlarındaysa full str diyebilirsin

A.s Kardeşim Şoyle bişey YAp silayın +3 Basılıda Att raitin g i kaç o düşükse silahın +3 olmasının anlamı yok Sora Silahı güçlendirmeni Tavsiye ederim ÖrneginWarrior Tablet basarak Phy rainforceni geliştirebilirsin CRT Taşı basarak Crt ni Geliştir yani silahını geliştirki daya ihi nuker gibi Göm ...

Muhtemelen senın Intlerının cok vurdugundan az gelıyodur yada adam charının Guc dengesını bozmustur yanı dengesız bır sekılde STR ve INT dagıtımı yapmıstır..
pro giymenı tavsıye ederım bende bır bowwer olarak pro gıyıyorum.. Saygılar..

Yukarı Alt