Arkadaşlar GhostSpy ın rehberinde ki skillerin aynısını uygulamaya kara verdim.Fakat cold ta açılmasada olur bir te buff için yazıordu..1 buf için sp masterynin 48 lvl olması mantıksız gibi geldi :think: Fakat o 48 yerine FoRCee güzel gider diye düşündüm,yapılandırmada şöyle:Pach:90| Fire:90 | Lighting:72 | Force:48 ||Güzel olcak kanaatindeyim..Size sormadan olmaz dedim :thumbsup:

Pacheon 100 - Fire 100 - Cold 100...
Fire = Yüksek demage - Mag. Defance
Cold = Cold imbue - Phy. Defance - Zor anlarda Snow Shield :thumbsup: (Snow shield bastığında mana bırakmaz ama çok büyük ölçüde azaldır aldığın demage'i)

Greece Server'ında oynuyorum. Gördüğüm en sağlam bow buildi bu. Tabi daha hızlı bir char istiyorsan Lightning aç. Ama Cold'un sağladığı Phy. Defance göz ardı edilemez derecede yüksek. Bi düşün derim. :thumbsup:

qwerty58 demiş ki:
Cold = Cold imbue - Phy. Defance - Zor anlarda Snow Shield :thumbsup: (Snow shield bastığında mana bırakmaz ama çok büyük ölçüde azaldır aldığın demage'i)

Greece Server'ında oynuyorum. Gördüğüm en sağlam bow buildi bu. Tabi daha hızlı bir char istiyorsan Lightning aç. Ama Cold'un sağladığı Phy. Defance göz ardı edilemez derecede yüksek. Bi düşün derim. :thumbsup:

100 Fire - 100 Light - 100 Pacheon Bence En İyisi Bence
Zaten Strsin Mp Az Snow Açtınmı Skil Atamıyosun Mp Yetmiyo.
Zaten Bufta 1 Tane Coldda Hiç Gerek Yok Bence.
Light Aç En Azından Hızlı Olursun :)

qwerty58 demiş ki:

Benim 99 fire elektrik bowum vardı FF....
buzcu FF çok adamı yere serdim
kim ne derse desin bow kesinlikle elektrik olmalı mag atack hız,
[ parrio ratio (80 levelde 60 pario ratio veriyo) (pek fazla kimse dikkat etmez ama ben çok dikkat ederim ne kadar yüksekse o kadar az damage verdigini denedim gördüm) ]
buzcu olunur mu olunur..ama yeterince saglam crit vuramayacagını düşünüyorum..en iyisi

100 PACHEON
100 FİRE
80 LİGHT
20 COLD (%20 snow iş görüyo 3 4 k ya kadar damage indiriyor)

100 levelde force un işe yarıcağını sanmıyorum.Bu yüzden 100 fire-100 light-100 pacheon.

Şöyle diyelim 48 force yerine 80 light 20 cold yaparsin force dan daha yararli olur diyeceksin neden cold 20 snow shield zor zamanlarin kahraman skill i ve full intlerle kapisirken cok isine yarayacak ama dersen bladerlara glavierlere yatmak istemiyorum önerdigim yapilandirma 100 fire 100 pachenon 100 cold Tipik bir bow yapılandirmasi +5 garment set ve +7 bowla kullanmayi bildikten sonra ve olaganustu bir karakter olmadikca yatiramayacagin karakter yok gibi birşey.
son karar senin.
önerdigim yapilandirma:
100 cold 100 fire 100 pachenon
Sp den kacmak istersen
100 pachenon 100 fire 65 lighting 35 cold pro setle iş görür.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
dangercaptan demiş ki:
Arkadaşlar GhostSpy ın rehberinde ki skillerin aynısını uygulamaya kara verdim.Fakat cold ta açılmasada olur bir te buff için yazıordu..1 buf için sp masterynin 48 lvl olması mantıksız gibi geldi :think: Fakat o 48 yerine FoRCee güzel gider diye düşündüm,yapılandırmada şöyle:Pach:90| Fire:90 | Lighting:72 | Force:48 ||Güzel olcak kanaatindeyim..Size sormadan olmaz dedim :thumbsup:
kesinlikle bu mastery hiçbirşeye yaramaz benim sana tavsiyem 100 bow-100fire-100 forcedir.Bu şekilde hem tetetek uniqlerde başarı sağlayacaksın hemde pwpde kral olacaksın.

Yukarı Alt