Merhabalar;
silkroada 5 ay sonra tekrardan basladım yanlzı bot npclerde bısıler alamıyo.Yanı mesela ustunu tamır ettırmeye gıttgınde silahcıya tıklıo sonra oyle takılıo kalıo tamır ettıremıyor.Bunun nedenı nedır butun botlarda varmı bu sorun? yoksa bı ayarımı yanlıs yapmısım

Başka clientten kaynaklanıyor : Nodc Client gibi. En son bot clientini İndirirsen sorun kalmaz :wink1:

aslında en son bot clıentı var ama... yanı botmsmall.com dan ındırdım ıste ordakı dosyaların hepsını attım silkroad dosyasnın ıcıne orda en son clıentda vardı.

Anladım.Bazen orj. Clientte sorun çıkıyor oyundan girip çıkınca düzelir

baya bı kez cıkıp gırdım oyuna ama nafıle neyse tesk ederım ılgın ıcın.Birdde konuyla alakasıyokta bısı sorcam bu banlanma olayları hala eskısı gbı cok oluomuyoksa artık urasmıyorlarmı botlarla.Cunku eskıden hergun 100lece kısı banlanırdı bnde banlanmıstım o aralar.

_Aggressive_ demiş ki:
baya bı kez cıkıp gırdım oyuna ama nafıle neyse tesk ederım ılgın ıcın.Birdde konuyla alakasıyokta bısı sorcam bu banlanma olayları hala eskısı gbı cok oluomuyoksa artık urasmıyorlarmı botlarla.Cunku eskıden hergun 100lece kısı banlanırdı bnde banlanmıstım o aralar.
Bu aralar daha fazla Ban olayları 30.000-40.000 gidiyor 2-3 haftada bir :mrgreen: . Silk alırsan bişey olmaz Silk al rahat rahat kas :wink1:

Yukarı Alt