tigris serverine yeni başladık ben warrior arkadaşım wizard kasıyoruz bot kullanmıyoruz botsuz´partiyle lvl kasacak arkadaşlar arıyoruz oyun içi pm atın
Too_Hard_4_U
_TooHot4You_
yakında guild kurucaz bu konuda bize yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

TafareL demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
sekil17 demiş ki:
Androitmisiniz ? :D botsuz 110 ami Kasilir..
Nasılda güzel söyledin onu hacım valla helal olsun diyorum makara: makara: :lol: Akam akşam sen beni güldürsün Allah'ta seni güldürsün makara:
nese: makara: summer6:
Yalanmi Ama 7/24 PC basindami Oturulur Yada Ona Yaşamak Denirmi ? Androit Gibi Olursun....

Yalanmi Ama 7/24 PC basindami Oturulur Yada Ona Yaşamak Denirmi ? Androit Gibi Olursun....[/quote]
Ona oyundan zevk almak denir bot yokken en yüksek çarın 32 falandır heralde senın sınır 70ken falan hadi o zaman görseydik seni :) iyi forumlar
ps: şimdi herkesde baba parasından çar var nerde eski bilek gücü :wink1:

Kakimoto demiş ki:
Yalanmi Ama 7/24 PC basindami Oturulur Yada Ona Yaşamak Denirmi ? Androit Gibi Olursun....
Ona oyundan zevk almak denir bot yokken en yüksek çarın 32 falandır heralde senın sınır 70ken falan hadi o zaman görseydik seni :) iyi forumlar
ps: şimdi herkesde baba parasından çar var nerde eski bilek gücü :wink1:[/quote]
Sizin İcin Önemli Olan Sanirim ReaL degil sro hayati size sro hayatinca basarilar dilerim...

ps: 80 capda en fazla 45 oldugum dogru oda oyunu yeni ögreniyodum. 90 caps +larin hep max charim olmustur rahat olabilirsin. 110 a Kasmaya Devam.

zeus ilk açıldıgında elle kasarak 74 lvl bowcu yaptım ben 80 sınırı varken ne diyonuz be ne kadar zor olmuştu biliyonuzmu D:

Yukarı Alt