Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
bir kere bot olmazsa plvl falan da olmaz unutun onu. :mrgreen: ben kesinlikle devam ederdim çünkü oyunun gerçek amacını tatmış olacağız düşünsenize kimse botla kasamıyor, herkes eliyle ve asıl o zaman kimin ne olduğu ortaya çıkıyor falan.. tıpkı eskisi gibi harika olurdu bence.. ayrıca silkroad piyasası 10 kat daha artardı.

botlar kalksın kasmak bi hayli zevkli hale gelir party le kasarız herkes online süper olurdu ama nerdee

extraloob demiş ki:
Muhtemelen evet.

beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
bnde muhtemelen evet Extraloob ergenekon benzetmesine koptum :D

Botsuz nereye kadar kasılabilir ? Party falan hikaye çoğu pt bot ptsi zaten :D
Kesinlikle bırakırım .

extraloob demiş ki:
Muhtemelen evet.

neden derseniz bu sefer herkes bilek gücüyle oynayacak ve lvl atlamak muhteşem zor olacak zaman olayı ve sosyal hayatta işe girince gayet farklı lvl'lar ortaya çıkacaktı hoş ben o yılları beta zamanında yaşayım lvl 52'e kadar elle kastım çatır çatır lakin lvl 30-52 arası ortamda pis koku alıyordum bu oyunun karanlık dünyasının varlığını hissediyordum ve beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
Okan Abi'ye katılıyorum, elle oynamak kadar zevkli birşey yok

hem bot istiyorsunuz hem goldbot istemiyorsunuz nasıl olcak o iş? :confused1:

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim. tabiki

oyun bu sayede cok daha zevkli olurdu ayrıca botun yokluğuda fark edilmezdi

Muhtemelen evet.

Elle kasıp arkadaşlarınla muhabbet etmek kadar zevkli bişey yok (Ne kadar sıkılsam da) :P

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
cidden keşke böyle bişey olsa eski oyun ilk çıktığındaki halleri hatırlıomda ne kadar güzeldi elle kasmak

S_A_G_E_U_M demiş ki:
cidden keşke böyle bişey olsa eski oyun ilk çıktığındaki halleri hatırlıomda ne kadar güzeldi elle kasmak
Pot nedir bilmezdim,bir canavar keser otururdum :lol: elime bow alıp uzaktan atardım,canavar gelince spear takıp vururdum :P

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Xhizors demiş ki:
S_A_G_E_U_M demiş ki:
Pot nedir bilmezdim,bir canavar keser otururdum :lol: elime bow alıp uzaktan atardım,canavar gelince spear takıp vururdum :P
bende tüm skilleri açardım bow cıkar bowla kasar blade cıkar bladeyle senin dediğin gibi potu bnde bilmezdim ondan sonra sunu hatırlıyorum millette köpek görürdük ve bende almak için ne kadar uğraşmısımdır aldığım gece sevinçten uyuyamadığımı hatırlıyorum

Yukarı Alt