Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
İmkanı Yok ne kadar para yatırsam da bot olmadan aslaa garanti bırakırım yada private server da oynarım

Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim

muhtemelen hayır,çünkü gold botlar da olmayacak parayıda mı elle kasıcaz,yaratıklardan çıkanlarla sun-som-sos alıcaz??????

BaSoryong

Buralıyım
extraloob demiş ki:
Muhtemelen evet.

neden derseniz bu sefer herkes bilek gücüyle oynayacak ve lvl atlamak muhteşem zor olacak zaman olayı ve sosyal hayatta işe girince gayet farklı lvl'lar ortaya çıkacaktı hoş ben o yılları beta zamanında yaşayım lvl 52'e kadar elle kastım çatır çatır lakin lvl 30-52 arası ortamda pis koku alıyordum bu oyunun karanlık dünyasının varlığını hissediyordum ve beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
:buddha:

Goldbotterlar banlanır,normal botlar kalırsa tabiki 7/24 oynarım bol silk alırım yangın çıksa çara bakarım yine aha gp die süper bişi olur ama biraz hayal kokuyo :D

Yukarı Alt