Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
Takımı
Besiktas
Zaten alpsdeki carım oyunun ilk zamanlarından kalma yani elle kasılmıs emek harcanmıs bi char.
Botlar cıktıgından beri hiç kasmak için kullanmadım sadece plvl yaparken yada taxi yaparken kullanıyorum oda 12 - 24 saatlik alıp clienti gizliyorum :P Yani botlar ilelebet kalkarsa silkroad'ı bırakmam + zevkine doyum olmaz ama karsınızdaki kişilerde gözlerini para bürümüş insanlar boşu boşuna ümide kapılmayalım :D

Ya aslında evet botsuz bi sro daha iyi olur.Ama bence auto select gibi birşey olsun.Öyle 7/24 afk bırakacak bir bot olmasın.Ayrıca eskisi gibi o kurulan bombalardanda olsun ozaman oyundaki afk sayısıda azalır oynarken canı sıkılan insan sayısıda. :wink1:

Kesinlikle devam ederdim .
1 - Kasma zorluk derecesi artardı .
2 - El emeği göz nuru olurdu :P
3 - Gold Bot'lar trafik yaratmazdı .
4 - Gold Bot'lar olmadığından daha hızlı ve devamlı kasabileceğimiz güzel yerler olabilirdi ...

EliteTurk

Aileden
Bence bi yönden iyi olurdu..Şahsen bu bot olayı geldi AFK diye bişey çıktı önceden AFK neydi onu dahi bilmezdik yada silkroad içinde terim olarak kullanmazdık..Herkes kasarken charının başında olurdu yada başkasını otutturur kastırırdı buda benim eski yöntemlerden ..Bot olmadan önce char kasmak için can atan bebeler vardı Cafe de PC başına geçmek için can atan ama parası olmıyan çocuklar bu iş için biçilmiş kaftan hiç durmaz ve sıkılmazlardı. :D Yöntem çok tabiki ama botlar olmasa direk olarak Gold botlarıda olmıyacak ve Serverlar Populate diyecek..Premiumun değeri azalıcak..Ama artık alıştık,ne demişler alışmış kudurmuştan beterdir..Günün birinde yeniden bot olmadan oynarmısın bu oyunu derseniz,elbette oynarım bu kadar emek harcamışım bundan sonra bırakıp gitmemin ne manası kalırdı :twisted: :coffee:

Yukarı Alt