http://www.silkroadonline.net/notarget/ ... t_list.asp

aklıma gelmedi değildi sadece yeni birşey eklediklerinde update bukadar uzun sürüyordu ben poseidondayım 435 bot banlanmıs ama bu clientless (sro_client kullanmayan ve bir pcde 30 char açan) botların çözümü bulunmalı hiç olmadı client kullanarak girsinler bu kadar çok açamazlar hiç olmadı

_titan_ demiş ki:
Hera legit çıktı be hiç bot yokmuş heralde :mrgreen:
kapsıtesı zaten 2000 kısılık orda gold bot açmazlar sro tarıhının en cacık serverı olcak hera :lolmuch:
saturndekı butun turkler orda saturn rahatladı bıras artık globalden bırbırıne kufur eden turk görmuyorum saturnde kalıtesı baya yukseldı :)

ChaOs demiş ki:
_titan_ demiş ki:
Hera legit çıktı be hiç bot yokmuş heralde :mrgreen:
kapsıtesı zaten 2000 kısılık orda gold bot açmazlar sro tarıhının en cacık serverı olcak hera :lolmuch:
saturndekı butun turkler orda saturn rahatladı bıras artık globalden bırbırıne kufur eden turk görmuyorum saturnde kalıtesı baya yukseldı :)
Hera'daki gold botterlerde zaten premium var. rahatlıkla oyuna girip cıkabiliyorlar. serverin yeni olmasından dolayı gold fiyatları uçuk rakamlarla belirtilmiş.

En Az Babel den banlanmış 18 kişi onların nickleride doru düzgün gold botter yok mu acaba Babel de..Hera'da tertemiz ya Bütün gold bot larda pre var ^^ inanmayan hera girip Small bunwang lar ve Dead ravineye baksın :mrgreen: Nickler : aasdfaxasf bu şekil nickler ama pre leri var şaşırtıcı banlanmasınlar diye pre almışlar

gostermelik gold botları banlamışlar
ya ona kızmıyom bende bot kullanıyomda
bu gold botların ks ayarı hep acıyolar ya ona tilt oluyom
gıcık herıfler ks ayarını kapatsalar sorun yok : extrabeer

EnDZoNe

ks ayari degil sadece olay ... persiada mujugilerde mesela kasman imkansız tamamen m
limetre kareye 2 gold bot düşüyo ishadelerde oyle bunwanglarda ... bizde bu gold botlar yuzunden dc oluyoruz .. ben bot kullanıyorum no dc ile gidigimde npc de atiyo genelde kullanmasan oyuna giremiyosun .. kullandıgında da sorun yedigin trafiklerin haddi hesabi yok ... yani tamamen banlanmıyolar server trafik kalsın die ... gaymax politikalarına dewam ediyo ... botlari banladik gordunuz diyo ...5 yasinda cocuk mu saniyolar bizi anlamadim Evil or Very Mad

EnDZoNe_ demiş ki:
ks ayari degil sadece olay ... persiada mujugilerde mesela kasman imkansız tamamen m
limetre kareye 2 gold bot düşüyo ishadelerde oyle bunwanglarda ... bizde bu gold botlar yuzunden dc oluyoruz .. ben bot kullanıyorum no dc ile gidigimde npc de atiyo genelde kullanmasan oyuna giremiyosun .. kullandıgında da sorun yedigin trafiklerin haddi hesabi yok ... yani tamamen banlanmıyolar server trafik kalsın die ... gaymax politikalarına dewam ediyo ... botlari banladik gordunuz diyo ...5 yasinda cocuk mu saniyolar bizi anlamadim Evil or Very Mad
extraokk öyle adiii gold botlar pis çinliler

Prada

EnDZoNe_ demiş ki:
O kadar insafsız değiller ya sadece en sote yerlere çöktü botlar persiada ^^ Mujigiyi haritadan white jade riverin altindaki ovalin orda çok rahat kesebilirsin 1 tane bile gold bot olmas :) bunwangları hotan ferrynin üst tarafında maongların iskelesinden biraz yukarı dogru cık orda rahatça kesersin :) Ishadeleride karakoramdan sal aşşağıya dogru en alttaki daglara in o dagın hizasında yayla gibi kesersin :santa: goldu bırak normal bot bile gelmez oraya cok agac var takılıyolar :santa: Asıl sorun penonlarda extraokk

Prada

Bu arada sevindiğiniz şey 400 gold botun banlanmasıysa size üzücü bi haberim var.. Arkadaşlar onlar 0 farmla kasılmış şişirme charlar yani 3-5 günde yapılabilecek çarlar.. Adamlarin elinde char stoguda vardır yani yoksa bile 3 gun sonra yenisiyle gelirler kaybettikleri bişey yok :santa:

emc

rank8
Asıl önemli olan yüksek degree de kasan Bot lar bence bunlar banlanmalı.... Degree 6 ve sonrası item düşüren Botlar yani...

> Göstermelik ama bunada çok şükür. Evet bencede Clientless girişi engellenmeli...

_Darkness_ demiş ki:
En Az Babel den banlanmış 18 kişi onların nickleride doru düzgün gold botter yok mu acaba Babel de..Hera'da tertemiz ya Bütün gold bot larda pre var ^^ inanmayan hera girip Small bunwang lar ve Dead ravineye baksın :mrgreen: Nickler : aasdfaxasf bu şekil nickler ama pre leri var şaşırtıcı banlanmasınlar diye pre almışlar
Evet server yeni ya gold sağlamaları gerekiyo banlanmadan kurtulmak için almışlardır, sonuçta onların amacı hemen 80 olmak değil gold kasmak
detective

Yukarı Alt