arkadşalar ben bu gün saat 19.00 civarında oyuna girdim ve bot normal güzel bir şekilde çalışıyordu ama 2 - 3 saat geçtikten sonra çalışmamaya başladı.çalışmıyo derken yaratıkların üzerine masue yi tutuyo canavarlara doğru gidiyo ama saldırmıyo ben kesiyorum ve kestikten sonrada yere düşenleride topluyo ne oldugunu anlamadım ne oldugunu bilen veya çözümünü bilin birisi yardım ederse çok sevinirim ?!!!!!!!

Klasik Bot Sorunları ve Çözümleri:
S: Bot basıyordu artık basmıyor ne yapmalıyım?
C: Potunuz bitti pot almaya gittiniz ve dondüğünüzde çalışmıyor ise birdaha return çekin. Çalışmaya başlıcaktır.
S:Kasma yerinde başta kasıyodu sonradan kamamaya başladı ne yapmalıyım?
C:Bir yaratıgın ustune tıklayın birakın bot oldürsün. Sonra f8 e basın birdaha f6ya basın. Yine kasmıyorsa biriki adım oynatın charı f6 ya basın çalışmaya başlıcaktır. Başka bir nedeni sp harcayıp yeni skiller açmış yada skilleri geliştirmiş olabilirsiniz. Lvl1deki skillin değiştiği durumlarda o skilli kullanmamaya başlar bot yenide değişen skill i ayarlamanız gerekir. Skilleri doğru ayarladığınızdan emin olun.

NOT: Unutmayın ki ECSRO serverında bot kullanmak yasaktır!!!! Kullanan oyuncuların accountları yakalandıkları takdir de banlanacaktır.

RiqueLme

Bilgiliyim
banlancak lafını hikaye die dusunuorm bnm dusuncem o :D

ama knight te 3 tane 55 roque car banlanmıstı koxp tan

durur durur turnayı gooooozunden vururlar tikkat edin

Yukarı Alt