1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bot ücretsiz bot isro bot denendi çalışıyor

1. kara_adam

kara_adam Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    arkadaşlar yeni bot buldum
    Genel Başlangıç
    iSroBot : Normalde legaldir parayla saati satın alınır(200 sa 25 me sanırım).Oyunda charı tamamen kendisinin kasmasını satış alım işlemleri yapmasını sağlar.Hızlı bir şekilde lvl up layama yarar.

HaxCr4x : Uyanık crackcilerin bedava bot kullanmak için geliştiridiği crack programıdır.

sro_client : Oyunun normal clientini değiştirlmesi lazım (gg dan kurutklmak için)

Yüklemeler

Bot Programı:http://www.bot369.com/download/sroboten1.82.exe
    CrackProgramı:http://fs02n4.sendspace.com/dl/4cc09...HaxCr4x3.2.rar
    Client http://www.bot369.com/download/E1.132sro_client.rar

Bu dosyaların hepsini indirin.
    Kurulum

Öncelikle Hack programını silkroadın kurulu olduğu dosyaya çıakrtın içindeki hepsini indirdiğimiz clienti de silkroadın kurluğu olduğu dosyaya atın dosya değiştirmeyi kabul ediyormusnuz der tümüne eft deyin ve bot progrmını da silkroadın kurlu olduğu dosyaya atın .Bota tıklayın ve install deyin hemn kurulur.Ardından hack programını çaliştirin ardından bot(parmak şeklinde) onu çaliştirin bi hata verir win socke gibi bişi ok deyin ve paramak s altta küçülür ona sağ tıklayıp start deyin clientiniz gösterin ve oyun gelir.Login olun oyundayken alt+tab yapın ve hack progranda cracke basın artık botunuz oldu.Home tuşuna basın klayveden ve bot ayarlarına başlayalım.

Bot Ayarları

Home tuşuna bastık ve cracke bastık porgram poaneli karşimizda bakalı yanıyalım

Genel Ayarlar

Bot ile oyuna girdikten sonra "HOME" tuşuna basınız.Karşınıza aşşağıdaki pencere çıkacak.

Bu kısımda bot serverına bağlanacaksınız ve birkaç genel ayarı yapacaksınız.
    Öneri: eğer maymununuz varsa otomatik toplamayla ilgili herşeyi kapatın bu çarınızın kasma hızını oldukça yavaşlatacaktır.

Otomatik Pot Kullanma Ayarları

Aşağıdaki resimden yararlanarak charınızın lvline ve buildine göre ayarlarınızı yapınız

Bu kısımdaki otomatik mana ve hp kullanma ayarlarını oyun içerisindeki "auto potion" ayarlarınızla aynı yapınız.At ve kurt canınızı atın ve kurtunuzun canını kontrol edip yazınız. Kurtunuz lvl atladıkça bu ayarıda deiştirmeniz gerekmektedir

Skill Ayarları

Charınızın kasacağı yeri* kullanacağı skilleri ve birkaç ayrıntının ayarlarını aşşağıdaki bölümden yapacaksınız.

Bu kısımdaki GM ve PK ile ilgili ayarların yapılması önemlidir. bu ayarları yaptığınız taktirde banlanma rizkini aza indirgemiş olursunuz. Ayrıca ks ayarlarını yaparken diğer oyuncularıda düşünüp bu konuda duyarlı olmanız rica olunur.

Kasma yeri Ve Alışveriş ayarları

Bu kısımda charınızın kasacağı yeri ve charın şehre döndüğünde tamir vepot alma ayarlarını yapacaksınız.

Charınız şehre döndüğümde önce demirciye gidip tamirini yaptıracak daha sonra hp* mp* pill ve isteğinize göre diğer alışveriş işlemlerini yapacaktır.Charınızın almak istediği hp*mp ve pill miktarını ayarlarken inventorydeki boş alanı iyi hesaplayınız herşeyini aldıktan sonra 2 tane boş slot kalacak şekilde ayarlarsanız iyi olur.Aksi taktirde charınızın inventorysinde boş yer kalmazsa charınız yeterli hp veya mp olmadığından kasmaya gitmeyecektir.

Öneri:Charınızın inventorysinde herzaman 50 tane at canı* belli miktar at(10-15 tane) ve return scroll bulundurun bot bunları almak zorunda kalmasın çünkü bot şehirdeki islemleri biraz yavaş gerçekleştiriyor

Unknown Skill Sorunu

Yöntem 1)

Bu sorun kurluduğunda olacaktır. Çözmü için birkaç yol var ama bn kendi kullandığım ve basit olanı söyleyeceğim.Bu program sro ile alaksı yoq sadece kalvyenizde f1 f2 ... gibi slottaki ilk 6 rakama sırayla basıo siz de 1 2 3 4 5 6 a skilleri yerleştirmiş olduğunuz için oda srıayla basmış oluo basit bi prgram ama birazcık fazla mp harcıo o kadar.Kurulumu dosyayı indirin silkroadda iken programa tıklayın ve tamamlara basın rakamalr geldiğinde kaç skill istosan oraya kaddar tamam a basın basmak istemediğiniz rakam gelicnce cancel deyin hepsi bu kdar.
    İLK ÖNCE PRG AÇIN KARSINIZA BÖYLE BİR PENCERE ÇIKACAK TAMAM DEYİN

TAMAM DEDİKTEN SONRA KARŞINIZA BÖYLE BİR PENCERE GELECEK BURAYA HİÇBİRŞEY YAPMADAN OK DİYİN BU BÖLÜM PRG DAHA SONRAKİ VERSİYONLARINDA İŞİNİZE YARIYACAK

SONRA GELECEK 5 SAYFAYADA SKİLLERİNİZİN KAC NUMARALI YERDE OLDUGUNU YAZACAKSINIZ

SONRA GELECEK 5 SAYFAYADA SKİLLERİNİZİN KAC NUMARALI YERDE OLDUGUNU YAZACAKSINIZ

http://rapidshare.com/files/38920376/SR ... _V0.1.exeYöntem 2)

Eger Botunuza girdiginizde skill kutularını bombos goruyorsanız yapmanız gerekenler.
    1.) Karakterinizin üzerindeki herşeyi çıkarıp storage(banka) ya koyunuz.
    2.) Daha sonra uzerinize 1 adet return scroll alınız ve kullanınız.
    3.) Return scrollu kullandıktan sonr abot menusunden auto trainingten skill kutularının bulundugu yerden fresh tusuna basınız ve ayarları yapınız.
    4.) Ayarları yaptıktan sonra kıyafetleri ve diger esyaları bankadan alınız ancak uzeriniz doluyken tekrar fres tusuna kesinlikle basmayınız eger basarsanız işlemleri baştan yapınız.

Diğer Hatalar

* Start game dedniz ama crack gelmedi hepsinden çıkın botu sağdan exit deyin silkroadın kurlu olduğu klasöre gidin ce silk.dll dosyaısını silin tekarar deneyin

*cannot find'mscree.dll'.please* re-insall this application die hata alıyorsanız
    netframework 2.0 ı yükleyin tekrar deeyin

Not1:Eğer yaptınız login olamadınız dc yediniz herşeyi kapatıp basştan yapmak zorundasınız
    Not2:1024*768 ayaraında oynayın hata alabilirsiniz diğerlerinde

Tümü bu kadardır arkadaşlar alıntıda var orjinalde ama emek var rep için değil gerçekten bot isteyenler için hazırladım daha önce veridğim konuyu siliyorum.Bu konu uygun bulunursa sabitlenirse sevinirim.Ayrıca tüm hatarlınız bu konu altında sorarsanız hızlı bir şekilde yardım ederim.

Daha önceki farklı başlıklı konumuzu silmiş bulunmaktayız kısa srede 2000 kez görüntülenmiştir.Google aramalarında 7. sıradaydık.Bu başarıyı daha da artırrmak için yorumlarınızı bizden eksik etmeyiniz.Herkeze iyi Eğlenceler

Orijinal Client 132
    http://rapidshare.com/files/69735957...lient.rar.html
    Edit !

2. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    REKLAMM VAR KİLİT + EDİT PLS Confused

3. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    Tesekkurler konu icin
    tesekkurler edit
    tesekkurler bildirdigin icin melik extraokk

4. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Np extraokk

5. kayar

kayar Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw kardeş sen bu botun indireceğimiz linki düzgün vermemissin düzelt onuki yararlanarım

6. lyscan

lyscan Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. Bumble

Bumble Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayarcii
    CrackProgramı:http://fs02n4.sendspace.com/dl/4cc09...HaxCr4x3.2.rar
    bu link'i düzeltirmisin.

8. kayar

kayar Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw kardeş bu bot start traing geliyo ama
    kasmıyo
    sikiller gözükmüyo hayvanlara dalmıyo yardım plsss

9. dwil

dwil Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    temiz mi bu Question Question Question Question

10. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın artık şu linki biri düzgün versede yararlansak...

11. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada TEMIZ DEĞIL!!! Kusura bakma kardeş ama içbir bot ardında Registery ve Crip bırakmaz nasıl ss atabilirim söyleyin atayım....

12. muammer66

muammer66 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekniker
    BENCE BUNLARA GEREK YOK DEFALARCA VERİLDİ HEMDE SABİTLERDE DE VAR :mrgreen: kahvekeyfi extraokk

13. tolga_yigit

tolga_yigit Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    orospu
    kardeş %50 bişey yazıyo oraya ne yazcam

14. tolga_yigit

tolga_yigit Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar: