selam arkadaşlar botu aldığımdan beri aynı sorun var bir türlü afk olamıyorum.bot towna normal bir şekilde dönüyor.repair yaptırcak mesela blacksmith'e tıklıyor ekran açılıyor kapatıyor o ekranı sonra gidiyor potcuya orda da aynı sorun sadece at için pot alıyor sonra da townda ileri geri hareket ediyor bot aktivity işaretli...nasıl cözerim bu sorunu?yardım lütfen yaa...

Ekran çözünürlüğünü 1024*768 yap dicem ama buda işe yaramıcak galiba Confused Confused

üstün coplerle doludur belırtın kdr can mp almıordur aouto tranın sekmesının altındalkı loopal actıwy tıklamamısındır ok

dediklerinin hiç birisi yok kedi var zaten elixir haric bisey toplamıyorum.towna geldiğimde üstü bomboş oluyor.

bazen lag çok olduğunda takılabiliyor aşırı lag yoksa
botu kapat oyundan çık ve tekrar botla oyuna gir

Roland Deschain

Öğretiyorum
arkadaşlar aynısı bana da oluyor. bazen paşalar gibi kasıyor ama bazen de kasıp towna dönünce düşenleri kasaya koymuyor bir daha gidiyor geliyor çanta dolmuş oluyor pot alamıyor. ama her zaman olmuyor. ayrıca oyundan çık tekrar gir Crying or Very sad imkansız. ayrıca oyundayken premiumlu gıcık insanlar sürekli gir çık yaparak bizim gibi garibanlara dc verdirmektedir. :lol:

Yukarı Alt