_Alone_ demiş ki:
Güzel bir düşünce ama adamları tek tek seçmesi lazım. :roll:
Zor değilki ben yaratık seçme programı ile keyhelper ı aynı anda açıyorum rahat rahat öldürüyor bir yaratık ölmeden diğerine geçmiyor.

Bu botta item filter olacakmı olursa çok süper olur.

hızlı seçip hızlı hareket etmesi lazım böyle bi bot yapılması lazımki kasabilsin çünkü her adam kaynıyor.kesicek monster kalmıyor.+ item filter rev botun ki gibi birşey ekleye bilirsen güzel olur.
işin zor :mrgreen: kolay gelsin.

EfnuR

Öğretiyorum
Bence her versiyonda 1.91 ve 1.145 gibi versiyonların hepsinde çalışan bi bot olsun(macro gibi) böylece daha çok ilgi çeker.

şimdi zatem auto mob secme ve auto key programlarını beraber kullandımı azcıkın bot oluyo
bide yerdeki itemi alma(autograb) ı da oto tuş un bastığı kutucuklardan birine koydun mu düşenide kendi alıyo :P
sen kasma yerine götür bırak pot bitene kadar böle bedava bot ?!!!!!!!

sorale demiş ki:
şimdi zatem auto mob secme ve auto key programlarını beraber kullandımı azcıkın bot oluyo
bide yerdeki itemi alma(autograb) ı da oto tuş un bastığı kutucuklardan birine koydun mu düşenide kendi alıyo :P

agbottan daha güzel bir bot olur eminim ?!!!!!!.

TwiLighT demiş ki:
muammer66 demiş ki:
BENİM BİR GÖRÜŞÜM OLACAK ARKDAŞLAR T-BOT BENZERİ BİR BOT YAZMAK İÇİN YETİNCE BİLGİLİMİSİN İLKENDİRCİK KARDEŞİM???
zor birşey tbot gibi bot yapmak 1-2 günde yapılacak iş değil
o adamlar nasıl yaptılar tabiki 1-2 günde deil ama birlik oldular bizdede bir kez yapılmaya karar verilmişti ama yapamadılar.
Yani diyorumki ilkercindik gibi punsier gibi jasonwalker gibi programcıların (sitemizde daha varsa bilmiyorum) yapabileceklerine inanıyorum bende yardım edebilirm gerektiğinde benimde vb, c bilgilerim var

sorale demiş ki:
bunların üçü ayrı programlar zaten bunların üçü birleşince bot oluyoki herkesin sandığı gibi dünyanın en zor işi deil ama sabır ve azim gerektiriyor.

Sana söyleyeyim NEOBOOK ile yapamazsın kardeş 1de yapman çok zor ha şu olabilr bi arkadaş burda autoselect i eklemişti onla bot yapılabilir

root852 demiş ki:
Sana söyleyeyim NEOBOOK ile yapamazsın kardeş 1de yapman çok zor ha şu olabilr bi arkadaş burda autoselect i eklemişti onla bot yapılabilir
zaten aouto select auto pot ve yerden ıtem alma programları var bunları kullanınca agbottan daha hızlı bot oluyo bunu macro haline getirebilirsek olabilir fakat item alma pot alma özelliği için ayrı uğraşmak lazım ama ilk dediğim çok daha kısa bir zaman içinde (2-3 hafta) olabilir ama ilkercindik kardeimiz tam anlamıyla herşey olsun istiyorsa ben yardım etmeye hazır ve nazırım xD

ark cok güzel düşünmüşsünüz şuan tek sıkıntı cektiğimiz nokta kasma yerine gitmesi ve alışveriş yapması dierlerini yapan programlar piyasada dolu o yüzden pot alıp tamir yapıp kasma yerine gidecek bi program müttiş işimize yarar yeniden 7/24 kasmaya başlarız free bot olur :)

Gerçekten mükemmel bir proje olur.Yapılırsa sitemizi desteklemek için ücretli olması taraftarıyım.Sonuna kadar hep destek tam destek 4ever extraloob ?!!!!!!. ?!!!!!!..... ?!!!!!!

kılıçlada ok atma bide ok hç bitmicek ikisi birden böle birşey yaparsan güzel olur..bot okla çeker yanına gelene kadar sora kılıçla öldürür.

Yukarı Alt