Oyunda Bot kullananlar kadar bot kullanmayanlar da var, onlar oyunu birakmaya baslarsa ne olur ? Bi de bu acidan bakalim..

Silk Aldığın Zaman GM İle Birlikte Bot Kur Hiç Bişi OLmaz :wink1: Ama Almazsan Goldbot Dinlemiyorlar Banlıyorlar. Zaten Senin Goldbottan farkın var yere 1 gold at bakalım goldbotlar nasıl geliyor 1 gold için ama clientle kurulan botta gelmez :wink1: onlar senin goldbot olup olmadığını da biliyor :) Ayrıca Bu Banlamalar Palavra Ben 1 Sene Önce Romede oynuyordum charı sattıktan sonra benle beraber olan goldbot hala var demekki joymax ile anlaşmalı. banladıkları hikaye :wink1: 2. gün tekrar serverlar Crowed hatta 1. gün. aynı ipden 15 tane üyelik alabiliyosun. herifler her hafta banlansa üyelik almayla mı uğraşırlar. mantık var goldbotlar joymaxla anlaşmalı :(

avare demiş ki:
dedikllerin gore dusunelim butun botlari kademeli olarak banladilar millete botu birakti banlandi herkes gold botlarda joymax engelledi serverda 250 bilemedin 300 kisi alir :D onlarda 50 si silk alsa ortalam 250 silk alsa ordan gelen para serverin gidererini nasil karsilicak :D mantikli ol

edit= counter serverina bile 150 200 ytl diolar en fazla 32 kisili joymax serveri 3500 kisilik düsün giderini :D
Koskoca Joymax 3500 Kişi Pehh. Çok Az İstese Çıkaramaz mı çıkarır ama bu sefer pre alan az kişi olur. bence en güzeli sro paralı olsun çoluk çocuk oynamasın ?!!!!!!. kapının önünde çıkınca Exchange atanlar 10k pls diyip sonra ses vermeyince küfür edenler. P2P olcak oyun süper olur :?!

şunu cok ıı ogrendım bot kullanıosan kesınlıkle block yemıosun eger kullanmıosan el ile göz ile kasıosan işte ozmn block yıosunkı bu block tamm 100 yıl suruor serefsiz joymax

fakat botları banladıktan sonra oyuncu kapasitesinde çok büyük bir düşüş görüldü.. işini ciddiye alıcaksa botçulara bazı ayrıcalıklar bile tanımalı :)

?!!!!!!+ ?!!!!!!+ ?!!!!!!+ ?!!!!!!+ ?!!!!!!+
ReDDeMoN demiş ki:
avare demiş ki:
dedikllerin gore dusunelim butun botlari kademeli olarak banladilar millete botu birakti banlandi herkes gold botlarda joymax engelledi serverda 250 bilemedin 300 kisi alir :D onlarda 50 si silk alsa ortalam 250 silk alsa ordan gelen para serverin gidererini nasil karsilicak :D mantikli ol

edit= counter serverina bile 150 200 ytl diolar en fazla 32 kisili joymax serveri 3500 kisilik düsün giderini :D
Koskoca Joymax 3500 Kişi Pehh. Çok Az İstese Çıkaramaz mı çıkarır ama bu sefer pre alan az kişi olur. bence en güzeli sro paralı olsun çoluk çocuk oynamasın ?!!!!!!. kapının önünde çıkınca Exchange atanlar 10k pls diyip sonra ses vermeyince küfür edenler. P2P olcak oyun süper olur :?!

Haklisin arkadasim bu ve bircogu bebeleri bu oyundan uzak tutmanin cozumu
WOW gibi parali olmasi

Bizim Burda RED_WOLF var botla 90lwl yapdı eldoradoda ismini rev6ya yazıp bakabilirsiniz :oldie:

BBAELDE KIMSEYI BANLAMAMISLAR ICIM RAHAT:D AMA SILK ALANLAR BENCEDE BANN YEMEZ ALAMAYANLAR DUSUNSUN

joymax goldbotlar hariç diğer botları banlarsa hatda banladıkları kişilerde silk varsa joymax kaybeder :wink1: bu oyunu botsuz 90 lvl olmak imkansız bişey bunu herkez biliyor ... bu oyun online oyunlar arasında tarihe karışır :wink1:

Peki sana acı ama gercek bir örnek vereyim..
Silk alıdığım 71Lv charım Full botta silk almadıgım 38Lv char 1 saat botta kaldı banladın bunu nasıl acıklıyabilirsin? sadece bir raslantımı yoksa Silkroad senı silk aldıgın zaman 18+ Bir player olarakmı görüyor? Gold botları bahane onların asıl amacları oyunda kucuk yastakı cocukları banlamak Gold botlarla zaten Baş edemezler bakın serverlar boş siz buna 10 gün sonra yine bakın gold botların acc leri alınmış sistem hazırlanıyor yakında hepsi hazır!

arkadaslarıma katılıyorum bende bot kullandım kacak bot carıma hıc bısey olmadı paralı bottaa kullandım 19 mayıs gunu pc 24 saat acıktı ve banlanmadı carım

Herkeslere BoL SuNLaR

Saçmalamayın Ya Oyunda Herkez Zaten Kendi Hakkıyla 90 Lvl Yapıyo Ya Tabikide Hepsi Bot Banlarlarsa Önce Onları Banlasınlar Onlardada Silk Var Niye Banlasın ? Eğer Botların Hepsini Banlarlarsa Oyunda +85 Char Zor Kalır ::D:D

alakası yok sence bot olmadan 90 yapabilirmisin silk al bot kullan banlamazlar seni ha birde botsuz 90 yapan olursa peygamber sabrı varmış derim ben o adama...

full bot no silk 90 a kadar kasılmış charlarım vardı, satıldı. Bugün aege de, persiada, neptunede, pacific te, poseidonda xianda birsürü char yarattım, sipariş üzerine kasıp yaptığım cara tek kuruş ödemedim. Hiçte ban yok kardeş. Çok afedersin aptal gibi etrafta ''ben botum'' diye dolaşırsan olurmu olur yani...

şu an 71 im inş yarın sabaha 72 olacam 7/24 bottayım hiç ban olayına şahit olmadım hiç hacklenmedim çünkü düzenli olarak silk alıyorum. bi örnek vereyim mesela joymax market sahibi olsun bende müşteri ben joymax a bütün malları üzerinde yazan fiyata alıom desem hyr der mi sence cvp bekliom bakmayı unutma ii kasmalar2 ii günler :D

botla 90olan olcak mı demişsin şuan 90lar war ortalıkta ve hepsi botlu
banlanan arkadaşımız (geçmiş olsun) da bi kere silk aldığını ve tbot kullandığını söylemiş
banlanan çoğu çar uzun süredir oyuna girmeyen ve hyungu gibi yerlerde kasan para kasma amaçlı botlar hatta son ban listesinde hotandaki gold satıcı bi çar da banlanmış(blockladığım için isimlerini biliorm :D ) :beer:
isrobot kullananan ve düzenli silk alan banlanan birini tanımıorm ben
ve bence asla da banlanmaz :oldie:

Adam Parasına Baktığı Sürece seni banlamaz Ayrıca Bot Olmassa Bu Oyunu Oynayan Adam Kalmaz... BOTÇULAR banlanıyor gibi genelleme yapmak yanlıştır .. sen adama para kazandırırsan git istersen gmye ana bacı düz git sonuçta bu oyun Ticari bir oyun öyle millet eğlensin hayır işleyelim mantığıyla yapılan bir oyun değil... Adam Bakar Bu Eleman SAyesinde Cebime Para Giriyor mu Giriyorsa Banlamaz Bu Kadar Basit

Yukarı Alt