iştediginiz kadar bot kullanın bizm orda sahte botla ada lvl 80 lik 2 cae yaptı ve daha hala bam yemedi aradan 1 yıl gecti bunların hepsi yalan bizi korkturmaya claışyıor ve bot kulanmayalım demek iştiyor joymax dikkat ediyor ama adam 14 milyon kişiye nasıl diikat etsin =) peh ezik

RollsRoyce demiş ki:
Sro botsuz,botsuz sro olmaz bunu herkes biliyor.Eğer bot olmasa bütün serverlar populatec olur ve Joymax silk satışı yapamaz ve para kazanamaz eğer dediğin gibi botlar banlancaksa zaten Joymax istediği an oyuna botla giriş izni vermez.Örnek 80 lvl patchi geldiğinde oyuna botla giriyordun fakat karakter seçim yerinde dc veriyordu.Ama göz boyamak için tabi ki banlar olacaktır.Altın yumurtlayan tavuk kesilmez :wink1: ?!!!!!!..... 4Ever Botter
avut kendini hiçbişi olmaz devam :twisted:

Barzo

A.T.P demiş ki:
senin banlanma sebebinin botla alakası yok. Silk alımında chargeback denen bir olay var. Eğer siz silk alıp,ödemeyi yapmazsanız tabiki banlanırsınız. Parasını vermediğiniz bir malı nasıl kullanıyorsunuz ki,adamlar tabiki sizi banlayacak. :?!
İyide bizim pederin kredi kartıyla aldım o dediğin olayın nasıl bişi oldugunu bilmiyorum ki ? para adamların hesaba
geçmiştir zaten ?

Botsuz bir kere inanın en kral sun setiniz olsn oyundan soğursunuz kas kas nereye kadar elle ki okulu var işi var b*ku var püsürü var yani pc başında olma imkanınız azaldıkca bot ihtiyacı daha fazla duyarsınz bence botsuz bir sro daima sıkıcı olur

bnm charda ne kadar bot varsa kullandım silkde almadım hıc bısıde olmadı :twisted:

Server
Seçiniz...
YAPMAYIN BEYLER BOTUDA JOYMAX YAZIYOR ZATEN KREDİNİDE JOYMAX E YÜKLÜYOSUN SİLK PARASINIDA HERŞEY JOYMAXE GİDİYOR.no bAN WİTH SİLK

bence göz boyamaya hiç ama hiç gerek yok....
kardeşim istediğin her türlü botu kullanabilirsin(GoldBot Dışında)eğer düzenli silk alıyorsan jaymox seni banlamaz... jaymox auto ban programı kullanıo..Bu program sadece gold botları banned yapar ....

Saygılar......

bence göz boyamaya hiç ama hiç gerek yok....
kardeşim istediğin her türlü botu kullanabilirsin(GoldBot Dışında)eğer düzenli silk alıyorsan jaymox seni banlamaz... jaymox auto ban programı kullanıo..Bu program sadece gold botları banned yapar ....

Saygılar......

birader sen eger para harcıyosan bence banlamazlar
:)
sonucta sen para kazandırıyosun o adamlara

Prada

Ben aklına gelebilecek her türlü botu kullandım.. Elle kasmışlığım yok.. Herşeyi geç Gm notice çektiğinde globalden GM ye her dilde küfrettim yine banlamadılar.. Beni banlamaları için ellerine 20 tane koz verdim ama yinee banlamadılar.. Silkin olduğu sürece banlayamazlar :wink1:

Onuda geçtim bu beleş bot paralı bot saçmalığındanda kurtulun artık... Bottan joymaxsa giren çıkan bişey yok.. Bot paralı olsa nolur beleş olsa nolur biraz akıllı olun yaa...

KupeR demiş ki:
Ben aklına gelebilecek her türlü botu kullandım.. Elle kasmışlığım yok.. Herşeyi geç Gm notice çektiğinde globalden GM ye her dilde küfrettim yine banlamadılar.. Beni banlamaları için ellerine 20 tane koz verdim ama yinee banlamadılar.. Silkin olduğu sürece banlayamazlar :wink1:

Onuda geçtim bu beleş bot paralı bot saçmalığındanda kurtulun artık... Bottan joymaxsa giren çıkan bişey yok.. Bot paralı olsa nolur beleş olsa nolur biraz akıllı olun yaa...

Aynen sonuna kadar destekliyorum önemli olan hesabına hiç silk aldınmı yada hala silk alıyormusun afedersiniz ama joymax bu şekilde calisiyor kullanacagim kelime sansürlü oldugu icin yazamiyorum :) para ver .... ....

Joymax sadece para kazanamadığı hesabı banlar gerekçeside boşuboşuna server i meşgul etmesin diye sen ev sahibi olsan kirasını düzgün ödeyen ve ev sahibini memnun eden bir kiracıyı evden çıkarırmısın
sen onlara düzenli bir şekilde para kazandırırsan onlarda sana kırmızı kart göstermez.
zaten adamlar server lar için aylık para almıyolar
bide bedava dan sana oyun mu oynatacak adamlar o server ların host ları ne kadar masraflı biliyomusun sen
o yüzden sen onları güldür onlarda seni güldürsün .

ya arkadaşlar şimdi sizler beni sitrese soktunus oyun açılınca girip botla 64 olucam inş banlanmam tüh sımdı içimde bir his war :cry:

Prada

YEMLİHA_TR demiş ki:
ya arkadaşlar şimdi sizler beni sitrese soktunus oyun açılınca girip botla 64 olucam inş banlanmam tüh sımdı içimde bir his war :cry:
Kardesim pren varsa silkin varsa zaten seni kral gelse banlamaz merak etme...

impossible is nothing :D
venüste oynayanlar bilir Avalon guildini adamlar botsuz kasıo partyli kasıo şu an 84-85 levellikler var

arkadasım tek bısı dıyıcem sana sacmalamıssın ya komıksın hatta :D 1 lvl den berı botla kasıyorum tek bı lvl elle kasmadım 84 lvlım bu gune kadar 400 ytl lık sılk almıssım gaymax benı neden banlasın bot olmassa kım bu oyunu oynarkı butun popiler oyunların makroları var hıc bı sırkette para kazandıran kullanıcılarını banlamıyo gaymax mı banlıcak onlara para gelsınde nasıl gelırse gelsın tas atıpta kollarımı yoruluyo sen olsan bot kullanıyo dıye sana para kazandıran kullanıcına blok koyarmısın hadı oyunda 50 kısı 100 kısı 1000 kısı botla kassa da dıyerlerı elle kassa hadı panla bu bın kısıyı sana parada kazandırsalar ama oyunda bot kullanmayanın sayısı bukadar aslında bot kullanmıyanları banlamaları lazım :twisted: :twisted: :twisted:

Arkadaşlar sizler kendinizi avutun. Ben sadece sizleri ban yemeye karşı uyandırmaya çalıştım. Garisi size kalmış birşey. Ama yediğinizde yüzünüzdeki ifadeyi merak ediyorum.
Sizleri yeni ban listesi. 27. Mayıs. 2008 gene binlerce kişi yani sizin deyiminizle gold botlar :D
Siz kafanızı yormayın nası olsa size bişi olmaz :D
http://www.silkroadonline.net/notarget/punishment/punishment_list.asp?bDate=20080527

Ama Bir Gün Muhakkak Olacak! Bu Listelerin Birinde adınızı arayacaksınız !!!!!!!!!!

Yukarı Alt