Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Deniyelim ve görelim çalışırsa şayet çok süper olur teşekkürler. :P

Bir kere Denedim Ondada Çalıştı Oyuna alsa Denicem Ama :roll: [/quote]
peki o denediğinde tek tıkta girdin mi yoksa baya deneyiptemi girdin..

[/quote] 20-25 Dk Enter a basılı tuttum :wink1: tekde Girseydi Calıscagını Biliyorum Boşuna Böyle bir konu acmazdım :wink1: [/quote]
ok.. tşkler demekki çalışıo bu..

gscihan demiş ki:
Sr0c4n demiş ki:
Bir kere Denedim Ondada Çalıştı Oyuna alsa Denicem Ama :roll:
20-25 Dk Enter a basılı tuttum :wink1: tekde Girseydi Calıscagını Biliyorum Boşuna Böyle bir konu acmazdım :wink1:
Böyle bir saçmalık varmı. Tek tıkta girse çalışıcaktı hmm çok enteresan ozaman multi client kullan hem tek tıkta girsen ondada çalışıyo. Ayrıca birden fazla char açabiliyosun. Fonksyonu daha fazla.
İnsanlar ne kadar az düşünürlerse, o kadar fazla konuşurlar.
(Montesquieu)

Arnildcivardagezer demiş ki:
gscihan demiş ki:
Sr0c4n demiş ki:
Bir kere Denedim Ondada Çalıştı Oyuna alsa Denicem Ama :roll:
20-25 Dk Enter a basılı tuttum :wink1: tekde Girseydi Calıscagını Biliyorum Boşuna Böyle bir konu acmazdım :wink1:
Böyle bir saçmalık varmı. Tek tıkta girse çalışıcaktı hmm çok enteresan ozaman multi client kullan hem tek tıkta girsen ondada çalışıyo. Ayrıca birden fazla char açabiliyosun. Fonksyonu daha fazla.
İnsanlar ne kadar az düşünürlerse, o kadar fazla konuşurlar.
(Montesquieu)
Arkadaşım Bilmeden Gelip Burda tartışma Yaratma. Normalde Botta çalışmayan NoDc Tek Attıgın zaman Sorun Yaratmıyor Arkadaş bunu demek İstedi Eger sen tekde girdiysen Zaten Sorunsuz Calışır Önemli olan Bir müddet deneyip girmek Anlamında Söyledi.Bende 20-25 dk Deneyip Girdim Yani tekde girmedigim halde çalıştı.

İnsanlar ne kadar az bilirlerse , o kadar fazla tartışma yaratır
(gscihan).

Yani sen diyorsun ki tekde girmesede girdiginde çalışıyor yanlış anlamıyorum değil mi? Ama nedense hiç kimse çalıştığına dair bi yazı yazmamış. Arkadaşın ne söylediği değil senin söylediğine lafım. Lakin tekte girmeden de çalışıyor ise düzgün çalışıyormu? Ortada fol yok yumurta yok gelmiş burda konuşup duruyorsun. Yaşına başına bakmadan birde ukalalık taslıyorsun. Dur bakalım akşam olsun eve bi geçeyim test edeyim gereken cevabı ondan sonra yazacağım sana.

Yani sen diyorsun ki tekde girmesede girdiginde çalışıyor yanlış anlamıyorum değil mi? Ama nedense hiç kimse çalıştığına dair bi yazı yazmamış. Arkadaşın ne söylediği değil senin söylediğine lafım. Lakin tekte girmeden de çalışıyor ise düzgün çalışıyormu? Ortada fol yok yumurta yok gelmiş burda konuşup duruyorsun. Yaşına başına bakmadan birde ukalalık taslıyorsun. Dur bakalım akşam olsun eve bi geçeyim test edeyim gereken cevabı ondan sonra yazacağım sana.
He yani no dc ile botun çalışıp çalışmadığını bıraktık yok tekte girme yok 10 da girme sonuca bakalım bırakın tekte girmeyi falan.
Söz söylemek gerekliyse;
Basit düşünceli adam, yakınındaki her şeyi suçlamaktan zevk alır.
(La Rochefacuald)

Sadece bir söz. :wink1:

_Alone_ demiş ki:
He yani no dc ile botun çalışıp çalışmadığını bıraktık yok tekte girme yok 10 da girme sonuca bakalım bırakın tekte girmeyi falan.
Söz söylemek gerekliyse;
(La Rochefacuald)

Yav dostum dilim ağır olabilir. Öyle anlaşılabilinir. Sonuçta yazılara hislerimizi katamıyoruz.Yanlış anlaşılmalar doğabiliyor. Denmiş ki ilk seferinde giriliyorsa bot çalışıyor. Ozaman neden No-Dc kullanıyorsun değil mi? Ben hiç kimseyi suçlamaya hiç kimseye laf atmaya çalışmak istemiyorum. Şuana kadar beni tanımadıysanız zaten bu benim ayıbım. Kendimi yeterince tanıtamadım demektir. Günü geldi sizler için sabahladım, günü geldi sizler için göğüs gerdim, günü geldi sizlere akıl verdim. İhtiyacınız vardı yoktu ben görevimi yapmak istedim.
Şu ana kadar no-dc nin çalıştığına dair kesin bir cevap söylenmemiş garibime gidipte msj ı yazdığım kısım budur. Çalışıyor ise gscihan kardeşm çok teşekkürler paylaşım için ama çalışmıyorsa insanları ümitlendirerek böle bir konunun açılmasına gerek yoktu kanımca.

_Alone_ demiş ki:
Söz söylemek gerekliyse;
(La Rochefacuald)

Yav dostum dilim ağır olabilir. Öyle anlaşılabilinir. Sonuçta yazılara hislerimizi katamıyoruz.Yanlış anlaşılmalar doğabiliyor. Denmiş ki ilk seferinde giriliyorsa bot çalışıyor. Ozaman neden No-Dc kullanıyorsun değil mi? Ben hiç kimseyi suçlamaya hiç kimseye laf atmaya çalışmak istemiyorum. Şuana kadar beni tanımadıysanız zaten bu benim ayıbım. Kendimi yeterince tanıtamadım demektir. Günü geldi sizler için sabahladım, günü geldi sizler için göğüs gerdim, günü geldi sizlere akıl verdim. İhtiyacınız vardı yoktu ben görevimi yapmak istedim.
Şu ana kadar no-dc nin çalıştığına dair kesin bir cevap söylenmemiş garibime gidipte msj ı yazdığım kısım budur. Çalışıyor ise gscihan kardeşm çok teşekkürler paylaşım için ama çalışmıyorsa insanları ümitlendirerek böle bir konunun açılmasına gerek yoktu kanımca.
Yoo çalışmıyor kavramına nerden vardın gayet güzel çalışıyoraz önce ben denedim olmadı yanlış birşey yaptım o yüzden olmadı herşeyi doğru yaptım ve çok güzelde kasıyor.

Arnildcivardagezer
Sabah erkenden kalkıp no dc ile botu bi çalıştır ve tekte gir çalışıp çalışmadığını görürsün. :wink1: :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt