BOT-punishment
Dear ECSRO-user,
as you all should know we will block all botaccounts. We try to find as much bots as possible. If we find a bot he gets on a (long) list. Bots will get no warning.
Botbaning will be each weak.

***************************************************************************************

Bot-Cezası
Sayın ECSRO-kullanıcısı
bildiğiniz gibi biz butun botkullanıcılarını blockliycaz. Elimizden geldiğikadar cok bot kulanıcılarını bulmaya calısıyoruz. Bulduğumuz zaman uzun bir bot listesinde yerini alıcaklardır. Herhangi bir uyarı almıcak bot kullanıcıları
Bot banlaması her hafta olucaktır.

Lord_Sniper demiş ki:
bot kullandın diye banlar o.bot kullanmasan bile.yüksek lvl olunca bot kullandın diyecek atacak banı merak etme.
kaç kişi ile banlıyo bakalım o Kaç kişiyiz burda biz :wink1:

Beyler Botu Auto Pot için kullanıosanız zaten auto pot programı var ama neyse ben bugün kullandım biraz işim vardı ama napim bi daha kullanmicam zaten nese auto pot programını kullanın bide beyler elle daha eğlenceli oluo kasmak boşverin !!!BELEŞE ALIŞMAYIN OK KÖTÜ BİRŞEY!!! İsteyen kullansın ama ban riski %70+ gibi birşey birde beyler resim nasıl koyuyorsanız paylaşırmısınız lütfen sizle bi olayı paylaşıcam merak ediyoranız lütfen resim nasıl koyuluo anlatın... :mrgreen:

imageshack e upload et üstte yazılarda img tıkla kodun arasına linki yapıştır

RiqueLme

Bilgiliyim
ben kesin kara listedeyim 5 LwL Den Beri Bot La Kasıom 30 LwL Oldum İnsaLLah GormemisLerdir :twisted:

ama Olsun Knight te Koxp tan banLanıorduk Burdada Bottan BanLansam ne olurki bari sos ları baska cara aktariim :D

kactane 55 LwL Rogue Gitti knight te :D

Yukarı Alt