Arkadaşlar bu son olanları pek anlamadım. Şuanda mbot kullanıma kapatılmış herhalde. Ben bu playsronun yeni serverında başlamak istiyorum. Şuanda free bot yok mu ? veya varsa yardımcı olabilecek var mı ? Bütün private serverlarda kullanıcak bot lazım eekd1

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Ücretsiz değil ama tüm private vsrolarda çalışır ve en profesyonel olanıdır. Bknz: SBOT

Başka bir sitede mbot crack sunucusunun bakımda oldugu söyleniyor nekadar doğru bilemem 2. belkide 3. ağızdan yada öyle olması umut ediliyo sonuç 2 gun beklendikten sonra anlaşılabilecek zaten çözülmezse muhtemel crack çıkıcaktır. şuan boş kaldıgınız muddetçe autoselect ekleyip ibot kullanabilirsiniz yada keypresser

Takımı
Besiktas
Braunx demiş ki:
Başka bir sitede mbot crack sunucusunun bakımda oldugu söyleniyor nekadar doğru bilemem 2. belkide 3. ağızdan yada öyle olması umut ediliyo sonuç 2 gun beklendikten sonra anlaşılabilecek zaten çözülmezse muhtemel crack çıkıcaktır. şuan boş kaldıgınız muddetçe autoselect ekleyip ibot kullanabilirsiniz yada keypresser
Ortada çok fazla laf dolanıyor bende çok fazla şey duydum ama şu an için bilmemiz gereken tek şey mbot crack çalışmıyor
Aldığınız ücretli hesaplarla Pvp serverlarda SBOT ve MBOT Vsro kullanabilirsiniz

Yukarı Alt