Merhabalar,
sbot 1.99.1 sürümünü resmi sitesinden indirdim. Explorer bugüne kadar sürekli download penceresini açarken açmadı bende firefox kullanarak indirmeyi yaptım ve kullanmaya başladım.
Fakat mcafee adını hatırlayamadığım bir trojen tespit etti. scan ettirip temizliği yaptırdım.
Şu an indirdiğim botu rardan da çıkartamıyorum (muhtemelen mcafee engellemekte). Benzer sorunu yaşayan var mı gerek sbot accountlarımız gerekse joymax accountlarımız tehlikede midir neler olmaktadır fikri olanlar paylaşırsa oldukca memnun olurum. Herkese iyi forumlar.

an itibari ile mcafee site güvenlik analizi sonucu bot-cave.net te güvenlik açığı bulunduğunu siteyi kullanmaya devam etmeden önce bunu gözönünde bulundurmam gerektiğine dair uyarı vermekte. sbot kullanmaya başladığım ilk günden beri mcafee kullanmaktayım, ilk defa böyle bi sorun yaşıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

avg de aynısını buldu
bu sürümde bir sorun var galiba ama için rahat olsun botcaveden bir sorun gelmez...

HitmanPro ile tarama sonucunda trojen oldugunu tespıt ettım. dahaoncekı surumlerde boyle bır vırus bulmadı. 3 farklı antıvırusle tarama yaptım 3 ude devrede HitmanPro [ki bu program a guvenıyorum] trojen tespıt ettı garip :think:

Dosya bot cave den indiriyorsanız gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. İlla ki farklı şeyler koymuş olabilirler. Eskiden de olabiliyordu bunlar. Takılmayın böyle şeylere...

Yukarı Alt