Sizce Boto 7/24 bıraklıacak çar ve orta hılı yada hızlı kasılacak çar nedir(nuker demeyin bana Delircem52 nuke var zaten)

Chinese veya europe farketmez ise europede xbow/bard ---chinese de bow/fire/light 150 silkede premium beginner package çektinmi süppo olur tadından yenmez :oldie:

Takımı
Galatasaray
veto1214 demiş ki:
Sizce Boto 7/24 bıraklıacak çar ve orta hılı yada hızlı kasılacak çar nedir(nuker demeyin bana Delircem52 nuke var zaten)
fire cold heuksal
fire light pacheon

Arkadşlar Soulun Wizi Bota bıraktım 3 saat ve 70 exp kasdı lwl atladım 31 lwl oldu taxiye giridm 32 lwl şu an ŞUNA GORE Başka çar açcam:Legend VI Da recovey ayarları değişiomu ekleme artıomu artmıosa çarı 40 wle kadar kastıracam.Xbowla Peachon oynarken beni skıo 5 tane xbow açtım hepsini 30 lwlde bıratım şua naa kadar bowda 2 tane açtım birini 34 birni 39 lwl yapmıstım sıkıo bu iki çar Beni (Neden acaba Wiz sıkmıo :confused1: :think:

buarada çar 32 lwl gece nerde bota bırakıım çarı Bot İsroBot 30 lwl Wiz mastery 25 lwl Cle mastery skiller max (Lightingler açık deil açıımı bide bota bırakırken)

Bide Skil sıralaması nasıl olmalı

Yukarı Alt