oyuna her girip- çıktığımızda tekrar ayar istiyor. Bu normalmi ? sizde de aynımı ? ve sanırım skill problemi hala çözülemedi, bende skiller görünmüyorda. framework 3,5 & java 6.10 kurulu ve clientte orjinal ama yine de skiller açılmadı, sanırım kronik bir problem.

bende geri donmuyor ve alisveris ayarları sadece rakam yazabiliyoruz ıtem filterde ise itemi sagtıkladınma korece bisi yazıyor 3 unede tıkladım ama sol menuye almıyor

bi yardım eder misiniz oyuna giriyorum bot çalışıyo ama ayar menüsünde İnfo - Protection gibi ayarlar yok ve kayık durumda... Çözüm nedir ?

lütfen yardım edin skiller no name olarak görünüyor framework2,0 ve java yüklü ekran çözünürlügüde 1024-768 yardım edinnnnn

ya skillerde no name yazıyo kasma yerıne koyom bıse yapmıyo ksr bakmayın bı yrd olabılrımısınız

Her şey iyi güzel program olmuş.Ama aklıma bişi takıldı X,Y ayarı yok sanırım sadece range var kasma yerini nasıl bi yere sabitliyoruz?!?!

Tmmda Bu Account we Password Yerine Ne Yazıcaz? şu an Bedawa Dimi Bi Bİlgilendirme Werirseniz sewinirim !

Yukarı Alt