Bota set area diyorum skilleri yerleştiriyorm fakat atak yapmıyor neden olabilir çözümü nedir?

muhtemelen silahı ayarlamamışındır .. Deve olan sekmeye git tekrar altta sekmeler açılır inventory i bul çantandaki eşyalar gözükecekdir liste halinde . kullandığın silahı seç altta Set as 1st weapon yazar ona tıkla Save Settings de sorunun çözülecekdir

jet009 demiş ki:
muhtemelen silahı ayarlamamışındır .. Deve olan sekmeye git tekrar altta sekmeler açılır inventory i bul çantandaki eşyalar gözükecekdir liste halinde . kullandığın silahı seç altta Set as 1st weapon yazar ona tıkla Save Settings de sorunun çözülecekdir
Bro botu 3-4 aydır kullanıyorum biliyorum Set weapon falan yapmayı

Barbbooo demiş ki:
jet009 demiş ki:
Bro botu 3-4 aydır kullanıyorum biliyorum Set weapon falan yapmayı

skillerinde sorun vardır büyük ihtimal yha hiç level up falan yaptınmı skillerde ?

yada devil bitmişdir bot basmaya çalışıyodur basamadığı için atack yapmıyodur benim biraz önce başıma geldi çünkü ölüp ölüp durmuş char gece boyunca =(

Yukarı Alt