botu önceden beri kullanıyorum,herzamanki gibi yeni versiyonunu indirdim herzamanki ayarlarını yapıp auto train diyorum fakat char atak yapmıyor.sadece kendisine saldıran yaratıklara atak yapıyor bu sorunu ne yaptıysam çözemedim,oyunu silip tekrar yükledim,ayarlarını değiştirdim bir türlü düzelmedi,yardımcı olursanız sevinirim.

yaptım fakat birşey değişmedi, auto training diyince saldırmıyor. Sad

benim başıma da geldi auto cıkyıo ama basınca hiç bi şekilde haraket etmiyo deil mi ?

evet auto çıkıyor fakat atak yapmıyor, yanlızca yaratıklar dalınca harekete geçiyor o yaratığı kesiyor, tekrar duruyor.

auto traınıng dekı buff skıllerın özellıkle komple sıl yenıden dıkkatlı bı sekılde kur buyuk ıhtımal çözülür

Zardock demiş ki:
auto traınıng dekı buff skıllerın özellıkle komple sıl yenıden dıkkatlı bı sekılde kur buyuk ıhtımal çözülür
+1905 ...
attack skiLLerin ve Assist skILLerin yerine dikkat et ki dogru yerLere koy + ayni skiLLeri kuLLanma! kuLLanirsanda dikkatLi ayarLa

Hayır Başıma Geldi Bot u sildim ardından anti virüs benim kaspersky dı onu sildim tekrar bot u yukleyip denedim ve çalıştı

Ama bunun yüzünden 2 ay kasamadım Confused

Yukarı Alt