1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Boşuna mı oynuyoruz ???

1. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    beyler sanki oyunu boşuna oynuyomuşuz gibi geliyor adamlarda full sun+9 vs satıyolar 3n3my den sonra şuan bi arkadaşım sun+9 çar alıyor vaktimizi boşa harcıyoruz zaten harcayamıyoruz ne giriliyor girilse de anında dc zevki de kalmadı sizin düşünceniz ney

2. lastturk_

lastturk_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kim ne alırsa alsın hayırlı olsun demek düşer :mrgreen:
    Bu oyuna girme hakkaten canımı sıkıyo saat1 den beri deniyorum 5 kere girdim 5dakika geçmeden dc Evil or Very Mad
    Sun +9 fln alanlar biraz bizim dışımızda kalıcaklar..

3. Rix!>

Rix!> Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
    ßencede oyunun Zevki Kalmadı ßende Bırakıyorum Zaten Geceleri Giriyorum Artık Azıcık Kasıp Çıkıyorum Eski Tadı Kalmadı..

4. |O²|

|O²| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Henüz Yok
    o zmm oynamıcaksınız.

5. EndoRewa

EndoRewa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani siz birakin oyunu lagg bari olmasin :mrgreen:

6. blade408

blade408 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geceleri zevkli oluyo bırakında gündüzleri lag azalsın belki cok para kazanıp db yi genişletirler

7. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bizim guilde gelmek istiyo ama :lol:

8. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    2 saattir alma diyorum ikna edemedim

9. yusufbagci

yusufbagci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Cafe
    Eğer oyun illegal bişey olsaydı, sorumlusunun başına gelebilecekleri düşünemiyorum bile. Adamın tepesine binerler, kendini bırak 7 bayram sülalesinin anasından emdiği sütü burnundan getirirler.

Tüm bunları bir kenara bırakalım ve oyun illegal bişey diyelim, adamın bunda ne kazancı olacak? Bin kişiye 10 ar bin silk satmış olsa bile, takke düşünce Joymax'a ya da oyunun telif hakları sahibine bunun 10 katı tazminat ödemek zorunda kalmayacak mı? Türk Milleti olarak önümüze gelenden kazık yediğimiz ve hala yemeye devam ettiğimiz için yoğurdu üfleyerek yemeye alıştık. Her şeye tırsarak yaklaşıyoruz.

Her önüne gelen private server açamaz. Bu olay bir takım yeterlilikler ister. Bu yeterlilikler nelerdir derseniz, en önemlisi telif hakkıdır. Bu telif hakkını alabilmek için bol sıfırlı rakamlar uçuşur havada. Bu da işin maddi yeterliliği anlamına gelir. Bir diğer yeterlilik donanım yeterliliğidir. Oyunun telif haklarını elinde bulunduran firma (galiba) Joymax, her parayı basana da telif hakkı vermez, önce donanımını inceler. Çünkü milyonla ifade edilen oyuncu potansiyeline sahip bir oyunun ve ardından şirketin adını b..k etmez. Zaten telif hakkını almayı düşünen veya alan bir firma da bu yeterlilik testlerini geçmiş demektir. Joymax, Kore menşeili bir şirkettir ve Kore hükümeti, T.C. Hükümeti'nin savunma sanayiine harcadığı kadar parayı, oyun üreten şirketlerine destek ve teşvik için harcamaktadır. Bu da şu anlama gelir ki Joymax'ı sadece şirket olarak düşünmeyin, Joymax'ın ve tüm Kore menşeili oyun firmalarının arkasında Kore Hükümeti'de vardır.

Lag olayına gelince zaten normal silkroad'da da lag var. Yok diyen yalan söyler. Ancak bu kadar aşırı değil. Bu da şu anlama gelir ki, lag her şekilde var. Ayrıca lag olayının suçunu tümüyle oyun serverlarına da atmak doğru değil. Çünkü internet bağlantımızı sağlayan Türk telekom'dan da kaynaklanıyor ve bu zihniyetle giderlerse daha çok laglı günler var önümüzde. Altyapı sağlam olmadığı gibi, bunun üstüne hala adsl hattı satıyorlar. 20 kişilik otobüse 1000 kişiyi bindirirsen her türlü şey olur.

Eğer dikkat edilirse private server oyununun ilk arayüzünde, Joymax ile ilgili hiç bir bilgi görünmemektedir. MHTC diye bir şirketin adı geçmektedir. Silk alıp almama konusunda verilen linklerde veya msn adreslerinde elle tutulur bişey yok. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

http://www.setrade.0u0.net/ bu sitede ne Joymax ne de MHTC hakkında bişey var. Hatta 3-4 saatte basitçe hazırlanılabilecek bir site. Sakın yanlış anlaşımasın linki veren arkadaşa karşı herhangi bir düşmanlığım yok.

İşin garip tarafı MHTC hakkında nette de hiç bir şey yok, bir kaç dakika araştırdım ama bişey bulamadım. Bulan arkadaş olursa burada paylaşalım.

10. CyberReaL

CyberReaL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Oyuncu
    Boşver kardeşim sen hakkında alın terinle çar yap

11. SansarSalvo

SansarSalvo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci xD
    lag ,dc ,90 lwl ler ,adam gibi bi bot oLmaması

uruyu teke tek yakaladım 90 lwl adam elimden aLdı

bu nedenlerden oyundan gerçekten soğudum isro ya geçebiLirim ztn 600 silk ve bot kredilerim vardı yeni servera geçebilirm

ama şuan bekLemekteyim

12. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    beyler cidden şuan önüme gelene dalabilirim saat 00:15 ve oyuna girlmiyor böyle iş olmaz ben daha 45 lvl im dün 43 iken bunwhanglarda 90 lvl full sosun+ 9 adam geçmiş ks yapıyor he normal sro da da oluyo ama zaten 4-5 saat oynayamdığımız bi oyunda olunca insan iççinden bu MHTC denen şirkete iyi bir saydırıyor.

Beyler bu arada bence bu private server in legal olacağına inanmıyorum Bazı online oyunlar sadece bazı versionları için private server e izin veriyor WoW gibi ama bunlar genelde pay to play oyunlar yani adam oyunun sevilmesi için yapıyor üstelik sitesinde kıyıda köşede bunu söylüyor ama silkroad böyle bir oyun değil sonuçta premium itemler var belli itemler pay to play değil ve private e izin vereceğini sanmıyorum. Ben oyunu ilk girişindeki

Copyright 2005 Joymax All right bla bla copyright 2005 CIMO韟 Corp

ibaresi ilgimi çekti. hem joymax hem CIMO yazıyor sanırım bu CIMO MHTC nin de içinde bulunduğu bişey

Son olarakda adını hatırlayamadığım pay to play bazı versionları için private i serbest olan bi oyunda yardım da bilmem neydeyayın hakkı diye bas bas bağıran yazılar yazılmıştı

He bide son olarak bu private yasal olsa bile diğer online oyunların privateların Para ile bişi satmak yasak ama bu normal SRO ile yarış ediyor kurt kuzu herşey silkle ((Gerçi 70 lvl sınırında köpek varmıydı hatırlamıyorum bile ama )) Sonuçta premium item mallda prayla satılan bişeyler ar ama her an yasaklarken Joymax mı izin verecek buna o da ???? Bence bu server tamamen emu ile yapılmış ve joymax dan database vs satın alınmamış

13. EFendi

EFendi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bırakın lagroad 'ı wowa geçin artık kahvekeyfi

14. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    en mantıklısı yeni servere geçmek ama arkadaşlarım teker teker banlanıyor tırsıyorum GOLDBOT ları banlamıyorlar normal gelip bot kuran herifi banlıyolar goldbotları geçtim şehirde bağıran herfleri bile banlamıyolar

Silk = NoBan

Ama bu adamların oyuna tek kuruş verecek halleri yok . zaten 40 yılda 1 oyuna giriyolar GM ler private server GM leri bile daha aktif en azından çar editliyolar :lol:

15. SansarSalvo

SansarSalvo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci xD
    saat 01:23 oyuna giriLmiyor

16. Macro

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çıldıracam ya olmaz böyle şey

17. JiLeTAkin

JiLeTAkin Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok basit onlar 90 lvl sun + 9 alıyolar senın farkın ondan sen kendın 90 yapıp sun + 9 alcan olay bitçek sadece adını sen koymuş olcan karakterinide o lvl e sen getirmiş olcan

18. TuRbO_OnuR

TuRbO_OnuR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Nike'de Sales Representative
    Arkadaşlar bende gerçekten bıktım. Ya Uğraşıyorum uğraşıyorum giriyorum
    Dha buff ları açamadan dc yiyorum Anca gece 40 lwl oldum hep gece kasıyorum geceleri o kadar fazla dc yemiyorum ama ne olursa olsun Artık sabrım taştı büyük ihtimal bırakmak zorunda kalıcam böle Oyun olmaz olsun tabe serverda 1000 kişilik sınır olursa böle olur yapsınlar 3500 gibi bişi bence biraz rahatlar Sıktılar artık orjinelini oynasan ir dert çakmasını oynasan bir dert bune yaw : Sad

19. Lews Therin

Lews Therin Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cidden doldu taştı,bırakıcam ben.