kota Durup dururken 2 Gb ıken 4.5 Gb oldu ve kotayı astım beyler 12 gun nete gıremıcem sıfıırlanana kadar allah belasını versın bole ısın k.i.b grs uzere allaha emanet olun.

ben kota kaç bilmiyorum. ama hr ay 11-12gb yi geçiyo. biz de parayı paşa paşa ödüyoz. ama sınrsıza geççem yakında

- Resim Silinmiş.
biraz az kullanmısım film kalmadı piyasada bre

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sizinki foruma girerken dolmuş iyi benim bundan 1 ay önce 18 gün internetim yoktu uğraştılar hallemediler sonunda yine ben hallettim ama kota 3.7 gb olmuş hemde sadece sro oynadığım halde

Ben hep kotalı kullandım sadec 1 2 kere kotayı geçtim ve 24 saat sro açık ancak msn ve muzik downland nadiren yaparım oyun indirirsem kota biraz zora girer o kdr genelde 3.8 civarı denk getiriyom ve dvmlı olarak ttnetin sitesinden kontrol ediyom olurda bi şişirme olursa fiyatın uçmaması için buna mecburum

ben okula gittiğim zamanlar yani öğlenci olduğum halde aşıyodum her ay bi de sabah 12 den akşam 6 ya kadar okuldaydım sabah 10 da kalkıyodum 2 saat bakıp okula eve gelince de tabii ama kısa oluyodu şimdi sınırsız yaptırdık yoksa bi kota alır başını gider:D şimdi 9-10 gb arası seyiriyo :D

Yukarı Alt