benim bu yaptıgım vahset avril yani global moda ozel mesaj atarak onun sabrını tasırdım daha 12 yasında bile deilim fake id ile girip kendi konumu uplıyorum ban ı hakettim

dedimya malesef yapılıyo bu hala böle insanlarımız var Mad Crying or Very sad

''benim bu yaptıgım vahset avril yani global moda ozel mesaj atarak onun sabrını tasırdım daha 12 yasında bile deilim fake id ile girip kendi konumu uplıyorum ban ı hakettim''

bunu mesin kullanıcısı yazmamıştır bunu _AvRiL_ yazmıştır mesin kullanıcısını banlayıp mesin kullanıcısı adına konuşmuştur kendini ne zannediyo acaba adamın arkasından konuşuyo erkeklik bukadar Evil or Very Mad

nanek demiş ki:
''benim bu yaptıgım vahset avril yani global moda ozel mesaj atarak onun sabrını tasırdım daha 12 yasında bile deilim fake id ile girip kendi konumu uplıyorum ban ı hakettim''

bunu mesin kullanıcısı yazmamıştır bunu _AvRiL_ yazmıştır mesin kullanıcısını banlayıp mesin kullanıcısı adına konuşmuştur kendini ne zannediyo acaba adamın arkasından konuşuyo erkeklik bukadar Evil or Very Mad
istese önünden konuşamıycakmı o adamı bu site global mod yaptıklarına göre forum kullanımında senden/sizden daha üstün yanları var...

Yukarı Alt