Takımı
Besiktas
Beyler uygun fiyata boks eldiveni arıyorum hoca artık alın dedi varmı tavsiyesi olan

Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
Hocam al standart bir eldiven geç sanki şampiyonsun da özel eldiven üreticez sana :D

Marka olarak Everlast tavsiyemdir.

Edit:Hatta en iyisidir.
Çok tuzlu fiyatı hocam ya standart derken almışken dayansın biraz f/p ürünü lazım

Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
Frityus ne kadarlık bir şey alcan dediğim gibi Dragon görür işini.
Ya hocayla konuştum bro

Eldiven-Dişlik-Şort-kısa kollu-dizlik-sargılar hepsini 120 liraya toptan ayarlarım ben dedi para biriktirip onları almayı düşünüyorum ?

frityus demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Frityus ne kadarlık bir şey alcan dediğim gibi Dragon görür işini.
Ya hocayla konuştum bro

Eldiven-Dişlik-Şort-kısa kollu-dizlik-sargılar hepsini 120 liraya toptan ayarlarım ben dedi para biriktirip onları almayı düşünüyorum ?
Kendin alsan daha ucuza gelir ama senin kararın tabi.

Ben bile hocamdan elideven,bandaj,dişlik,şort 80 TL ye almıştım bu da pahalı bana göre ama.

Bak gittigidiyordan ufak bir hesaplama yapalım.

Dragon bandaj 9 TL

Dişlik 8 TL

Eldiven 35 TL

Tabii senin hocanın vereceği ürünlerin ne marka olduğunu bilmiyorum.

Hepsiburadan.com'da Do-Smai şirketini arat malları gerçekten kaliteli. (Annem çalışıyor) konuşursam kargonda sorun yaşatmazlar. Fiyatıda söylerim indirim yapabilirler. ::!!&%&!:

tenpanter demiş ki:
Clochard demiş ki:
Hepsiburadan.com'da Do-Smai şirketini arat malları gerçekten kaliteli. (Annem çalışıyor) konuşursam kargonda sorun yaşatmazlar. Fiyatıda söylerim indirim yapabilirler. ::!!&%&!:

Adam müşteri çıkardı burdan :thumbsup: :mrgreen:

% Kaç komisyon alıyon la? :santa:
Komisyon falan yok hacım kendim çalışmıyorum ki :mrgreen: Edirne'den sipariş gelirse düzgün yerleştirin derim. Fiyatıda konuşurum ama şirket sonuçta onda söz veremem. Ama kalite konusunda söz verebilirim :!!&%&!

Yukarı Alt