Bobo çıldırdı!
Kendini 11'de bekliyordu, oynamaya şartlanmıştı. Ancak ismini Denizli'nin asları arasında görmeyince çılgına döndü, kampı terk etti. Maç öncesi tesislerde sinirler gerildi.

Beşiktaş’ta karşılaşma öncesinde nefesler tutulmuş, gözler Manchester United sınavına çevrilmişti. Hem teknik heyet hem de futbolcular son hazırlıklarını yaparken, takım içerisindeki herkes Kara Kartal’ın patronu Mustafa Denizli’nin açıklayacağı ilk 11’e kilitlenmişti. Son Galatasaray maçında sürpriz bir kadro kuran Denizli’nin İngiliz temsilcisine karşı tercihleri merak edilirken, o an geldiğinde olanlar oldu! Şampiyonlar Ligi’nin çok önemli bir vitrin olduğunu bilen ve kendisini ilk 11’de düşünen Bobo, hocasının açıkladığı kadroda ismini görmeyince kelimenin tam anlamıyla çıldırdı. Hocasıyla tartışan ve sinirli bir şekilde tesisleri terk eden Brezilyalı’yı arkadaşları güçlükle sakinleştirebildi.

Yönetim ne yapacak?

Denizli’nin çok kızdığı Bobo ise, “Oynamayı bekliyordum, ismimi görmeyince çıktım eve döndüm” dedi. Şimdi yönetimin nasıl bir tavır takınacağı da merak konusu.​

Puhaha.Bu adam 2-3 hafta daha kalırsa Beşiktaş küme düşecek :lol:
Adam hergün ters birşey yapıyor :lol:

Yukarı Alt