Evet arakdaşlar oyuna başlayalı yaklaşık 1 ay oldu okuldu dersti falan elle kasa kasa anca 42 olabildim vede yavaş yavaş blue basma işini öğrenmek istiyorum arkadaş az çok bişiler anlattı ama tam anlamadım bu blue basmak için hangi meteryaller gereklidir hangi npc gereklidir ne özellikler hangi element falan filan bunları detaylı olarak anlatabilecek bi arkadaş varsa gerçekten memnun olurum :?!

Bakıyorumki Kimse Cevap Yazmamış..İlk ben yazayım.. Şimdi yazıcaklarımı iyi oku:

1: Hotan Stall Netwok Gidiosun.. Orda Alchemy<Alchemic Stone< sonra istediğin taşın Degreesi Örneğin(6d)

2: Ordan Taşların Özelliklerine Bakıosun.. Mesela Steady Taşı İtemine Steady Basar:D Taşların özellikleride kademe kademe ayrıdır..

protector type(giysilerine) Sheild Type(Kalkanına) Weapon Type(Silahına) Taşın iteminle uyumlu olması gerekir.. yoksa basamazssın ..

blue basmakta yeni isen sana önce STR ve İNT basmanı tavsiye ederim ... Stall Network'ten Kendi Degree bir İNT yada STR taşı al
Y bas Alchemy.. sonra Mor Sayfaya geç itemi koy sonra taşıda koy.. Fuse de ve blue'n baslsın

Umarım işine yarar..

Yukarı Alt