2-3 gün stone yapmak için uğraşıyorum oyunda, yerden topluyorum item kırıyorum 9-10 tane zar zor topluyorum, deniyorum hepsi pufffff, arkadaş 12 tane int stone peşpeşe yanarmı ya hiç mi tutmaz, isroda bile bu kadar zorlanmadım blue basmak için, sadece bu 12 değil peşpeşe yanan, 9 du rekorum 12 olunca artık ç***şşş dedim, tutanda zaten düşük tutuyor, + basmak da zor zaten sitesinde "+1+2+3+4 %83 " gibi bişey var +4 göremedim daha doğru düzgün... umarım bu mesajım silinmez....

Oncelıkle Şunu Belirteyim Rateler Birebir İsroyla bırdır. Premium Olsun Lucky Dres Olsun Kullandıınızda sans oranları artacaktır. +4+5+6+7+8 Basan Kişiler Cogunlukta Serverde Hergun Bunu Kontrol Ediyoruz Tabiki Bazı Oyuncular Hıc basamadıkları ıcın bunu sıkayet babında bıldırıyorlar.Serverde 1 Kişi bile basamadıgında haklısınız ama 10 larca kişi basıp 1kişi basamıyorsa birazda şanştır.

Mesajınız Sılınmıyecek Sadece Bır Uyarı Bırdahakı Sorunlarınızı Canlı Destek Hattımıza bildirebilirsiniz.

Stone Ratelere biz nasıl bır mudahale yapabılırız onu anlıyamadım ? Playerler bılgısızce konusması gercekten can skıcı. Premium Luck Dres Vs Araçları Kullanmadan En Ust Duzeyde İtemler Yapmak istiyorsunuz.Bence'de Yerınde Bır Karar Vermissiniz.100'Lerce server mevcuttur +20 +30 itemler olan full bluelı serverlerde vardır.Tabiki oralarda oynamayı Deneyın Fakat Sunu Unutmayınkı Orası Kapatıldıgında Turkroad Hala Aktif Durumda Kalacaktır.

TurkroadOnline demiş ki:
Stone Ratelere biz nasıl bır mudahale yapabılırız onu anlıyamadım ? Playerler bılgısızce konusması gercekten can skıcı. Premium Luck Dres Vs Araçları Kullanmadan En Ust Duzeyde İtemler Yapmak istiyorsunuz.Bence'de Yerınde Bır Karar Vermissiniz.100'Lerce server mevcuttur +20 +30 itemler olan full bluelı serverlerde vardır.Tabiki oralarda oynamayı Deneyın Fakat Sunu Unutmayınkı Orası Kapatıldıgında Turkroad Hala Aktif Durumda Kalacaktır.
Nasıl bu kadar emin olabiliyosun?

Fakat Sunu Unutmayınkı Orası Kapatıldıgında Turkroad Hala Aktif Durumda Kalacaktır

1 Kişi Dahi Aktif Olsa Serverimizi Açık Tutabılecek Düzeyde Gelirimizi Sağlıyoruz Çünkü.

Uydurma Laflarla Değil Bunları Yenılıklerle Ve Aktıf Konularla Oyunculara Ve Dıger Kısılere Gosterıyoruz.

(Diğer Oyunlar Icın sadece bır gelır olarak ve bır para vurgunu olarak gorulen bu private turkroadonline içinde boyle olmamıştır.Oynayan Ve Aktif Olarak Serverimizde Bulunan oyuncularımız bunu cok ıyı gormustur.

64 Gb Sunucumuz Var deyip milletin iyi niyetini su istimal etmek yerıne serverımız 18 Gb Makinada Barınıyor Diyebiliyoruz. Ve Bunuda playerlerımız bılerek serverımızde 0 sorun ufak tefek eksıkler dısında işleyişine devam ediyor.

TurkroadOnline demiş ki:
64 Gb Sunucumuz Var deyip milletin iyi niyetini su istimal etmek yerıne serverımız 18 Gb Makinada Barınıyor Diyebiliyoruz. Ve Bunuda playerlerımız bılerek serverımızde 0 sorun ufak tefek eksıkler dısında işleyişine devam ediyor.
Dürüstlükten bundan bahsediyorum hiç denememiştim oyununuzu şimdi indiriyorum

Caistiel demiş ki:
TurkroadOnline demiş ki:

tabiki

lnTerpoL

Bilgiliyim
TurkroadOnline demiş ki:
Stone ratelerle oynanabilir.Kaçış yolunuz bu olmasın dürüstlükte yalan olmaz.

Caistiel demiş ki:
TurkroadOnline demiş ki:
18 değil 16dır o.

sarkoLata demiş ki:
Stone rateleri değişmez arkadaşım
Değişir.

Yukarı Alt