Herşey süper dostum :lol: Demon kesildiğinde oturuyor olman çok şık bir ss meydana getirmiş.Ama şu yattığın ss yi kaldırsan be hacım :lol: herşeyi bozmuş bence

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Herşey süper dostum :lol: Demon kesildiğinde oturuyor olman çok şık bir ss meydana getirmiş.Ama şu yattığın ss yi kaldırsan be hacım :lol: herşeyi bozmuş bence
sağol güzel yorum için , son yazdığına gelince kalsın bence illa yatmayacak diye birşey yok ki orda yattı diye de ezik sayılacak durumda yok ^^ Altına biraz fazla girince kaçınılmaz oldu yatmak xD xD

hmzsnmz demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
sağol güzel yorum için , son yazdığına gelince kalsın bence illa yatmayacak diye birşey yok ki orda yattı diye de ezik sayılacak durumda yok ^^ Altına biraz fazla girince kaçınılmaz oldu yatmak xD xD
tabiki öyle .Zaten en basit yatan çharlarda wizartlar .Eziğe benzer bi hali yok zaten.Ss lerden belli oluyor herşey apaçık ortada zaten.Tebrikler.Başarılarının devamını bekliyorum :thumbsup:

clup93 demiş ki:
0 Gapla 2 ayda kasar bu charı
sen 2 ayda bu çharı yap gel ben alıcıyım istediğin parayı verecem 1 milyar -2 milyar ok?.Bugün bi konu açıyosun 0 dan kastığın çharın her lvl atlamasında bi ss koyuyosun . 2 ay sonra ne kadar para istersen verecem

hmzsnmz demiş ki:
KB24 demiş ki:
Bir tek şunu anlayamıyorum Hamza herkes chara super muper demiş.
Chara talibim diyen bir kişi olmamış :P
Bro zaten satış alanında değil ki konu ^^ satmak istesem oraya açardım :thumbsup: :mrgreen:
Hacım oyle bir topic acmıssın ki charı satacan sandım diyorum fiyat yok herhalde teklifleri degerlendirecek sabah sabah uykusuzluk bu ya işte. Pardon ben kacıyorum topicten :twisted:

Yukarı Alt