:buddha: Selam.Nber?

Bende çok iyiyim.BloodStone guildine 90+ hadi size 85+ olsun kafadengi adam arıyoruz :beer: böyle s.a yazıp bb die çıkan adamı--> :coffee: almıyorum arkadaşım :D neyse guildimiz iyi hoş yani öyle krallığa oynayan bir guild değil zaten kral olcaz die açılan tüm guildlerin halini biliyoruz.Zaten sayacğm kişiler serverı estiren kişilerdir bildğnz üzere yani kanıtlıcak bişeyimiz kalmadı kendi aramızda eğleniyorz falan işte :curtain: şu an çok iyi ortam olştu girmek isteen oyundan MasterOfRoc _Sandokan_(Total_Staff) Dementhia(Eski Badbo0ys_tr) XenophiA GohSTRi_ ya da uniondan olan GHoooost veya Morven kankalrıma atabilirler kolay gelsin gençler :rolleyes1:

EliteTurk

Aileden
MasterOfRoc demiş ki:
:buddha: Selam.Nber?

Bende çok iyiyim.BloodStone guildine 90+ hadi size 85+ olsun kafadengi adam arıyoruz :beer: böyle s.a yazıp bb die çıkan adamı--> :coffee: almıyorum arkadaşım :D neyse guildimiz iyi hoş yani öyle krallığa oynayan bir guild değil zaten kral olcaz die açılan tüm guildlerin halini biliyoruz.Zaten sayacğm kişiler serverı estiren kişilerdir bildğnz üzere yani kanıtlıcak bişeyimiz kalmadı kendi aramızda eğleniyorz falan işte :curtain: şu an çok iyi ortam olştu girmek isteen oyundan MasterOfRoc _Sandokan_(Total_Staff) Dementhia(Eski Badbo0ys_tr) XenophiA GohSTRi_ ya da uniondan olan GHoooost veya Morven kankalrıma atabilirler kolay gelsin gençler :rolleyes1:
Beni eklemeyi unutmuşsun Can :D

ps:yakında gelebilirim guildine :beer:

hmm Konseye bi danışmam lazım :buddha: chinese almazlar gibi geliyor :sfff: :sfff: :sfff: :sfff: :sfff: şaka yapıyorum istedğin zaman gel :popcorn: ama çara da alıcı çıktı gliyomuş ayın 15 inde ne yapcaz bilmiyorum xD yalnz bişi farkettm extraloobda 2 konu açtm kimse tınlamıo :D:D :starving: :starving: :starving:

ya hocam kankamı unutmuşsun serverin 1 numara uniq katili W1zZaRd beni de aldır dedim 85+ dedi:D madem amacınız yok neden +85 lwl sınırı var ???????

ben sana 85+ die bişi demedim ki istiosan gir burak kendi uydurmuş onu ama şimdi nden böle bişi dedğni daa ii anladm.abi kas abi 5k abi şu dien adam istemio ki sen ben daa 85+ demeden geldnnie 85+ dedin böle bi insan her seyden şikayet eder para ister kasılmak ister evet iyi demiş w1ZzArD 85+ alalım bundan sora ii hatırlattn :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
Can ben baktımda BloodStone guildinden eser kalmamış gibi,BLueE fuatıda soymuşlar şerefsiz Black_Ice ve Jokers guildi çok üzüldüm ya artık oynamicam diyo..Bu şekilde 4 arkadaşımı kaybettim ben bi çınar daha yıkıldı aramızdan :cry:

ben girmiorm ya tatildeyim geri döniiim bi pc min başına sen o zaman gör BloodStone u :starving: :starving: :starving:

Yukarı Alt